logo Microsoft s.r.o.

Personální změny top managementu české pobočky Microsoftu

Microsoft v České republice jmenoval s platností od 1.1. 2013 dva nové členy top managementu. Obchodním ředitelem pro významné zákazníky a partnery se stal Jan Přerovský, ředitelkou pro rozvoj obchodu Iva Herlesová.

Jan Přerovský - ředitel pro významné zákazníky a partnery

Jan Přerovský, který bude zodpovědný za segment významných zákazníků a partnerů, působil posledních několik let jako úspěšný podnikatel a investor ve Spojených státech amerických. Předcházejících více než osmnáct let své kariéry pak strávil v IT společnostech LCS International a Asseco Czech Republic, kde v obou případech působil na pozicích generálního ředitele a předsedy představenstva.

Jan Přerovský studoval na Elektrotechnické fakultě Českého vysokého učení technického v Praze. Je ženatý, má dva syny a ve svém volném čase se rád se svou rodinou věnuje golfu, kiteboardingu a potápění.

Jan Přerovský - Obchodní ředitel pro významné zákazníky a partnery Microsoft ČR

Iva Herlesová - ředitelka pro rozvoj obchodu

Iva Herlesová, která bude zodpovědná za vyhledávání a rozvíjení nových obchodních příležitostí napříč všemi obchodními segmenty, do Microsoftu přichází ze společnosti DATASYS. Od roku 2011 zde působila na pozici výkonné řidtelky společnosti, předtím v roli obchodni ředitelky. Předchozích dvanáct let Iva strávila na různých pozicích ve společnosti IBM Česká republika.

Rozsáhlé zkušenosti ale uplatnila také ve společnostech Logica nebo Compaq Computer. Iva Herlesová absolvovala obor automatizované systémy řízení na VŠE Praha. Je vdaná, má jednu dceru a ve svém volném čase se věnuje rodině, cestování a sportům, jako je tenis, squash, cyklistika nebo lyžování.

Iva Herlesová - Ředitelka pro rozvoj obchodu Microsoft ČR

Další články k tématům - management - ředitel - vyhledávání - Jan Přerovský - Iva Herlesová

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 9. ledna 2013 - středa

Další články od Microsoft s.r.o.