logo Mio Technology

Kvalitní autokamera do každého počasí - MiVue 733 WiFi

Značková autokamera MiVue 733 WIFI zachytí i během jízdy v mlze a mrholení každý detail pomocí záznamu ve vysokém rozlišení Full 1080p HD při 30 snímcích/s, úhlem záběru 130 stupňů a clonou F2.0 - výsledný záznam je jasný a vylučuje jakékoliv pochybnosti.

Bezpečnost při jízdě vozidlem je velmi důležitá - proto kamera MiVue 733 WiFi nabízí celou řadu bezpečnostních prvků.Je vybavená pokročilými asistenčními systémy pro řidiče - systémem varování před čelní srážkou (FCWS), systémem varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systémem varování před mikrospánkem řidiče (FA).

Díky kombinaci všech těchto funkcí můžete být během jízdy mnohem klidnější. Pokud 3-osý G-Sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu, okamžitě se aktivuje ochrana souboru, který tak není možné přehrát.

Začněte s nahráváním hned od začátku cesty - kamera MiVue 733 WiFi spustí záznam a zaznamenává informace od nastartování vozidla.

Stop pokutám a pojistným podvodům

Nestoupá jen množství nehod, ale i množství pojistných podvodů z úmyslných srážek. MiVue 733 WiFi zaznamenává každý ujetý kilometr z vaší cesty, takže nemusíte mít obavy.

Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu si lze ihned přenést do mobilu přes WiFi a pak odeslat kam budete chtít, ale také je lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítačích v pohodlí domova.

Krásně čitelný záznam včetně SPZ dostanete hned po nehodě do mobilu přes WiFi. Od dubna 2019 vaši peněženku navíc ochrání i hlášení rychlostních radarů díky přímo integrovanému GPS přijímači. Ochrání vás tak před pojistnými podvody, před lháři i pokutami!

Integrované GPS přímo v kameře

V každém záznamu jsou uložené údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti, což je v případě nehody důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných kamer do auta na trhu zabudován přímo v zařízení.

Od dubna 2019 navíc díky aktualizaci tato kamerka získává i funkci upozorňování na statické radary!

WiFi připojení

Soubory rychle a snadno přenesete do aplikace pro chytrý telefon MiVue Pro. Vždy budete mít v telefonu bezpečně uloženou záložní kopii obrazového záznamu.

MiVue Manager

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře dokáže MiVue Manager analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníků kolizí.

Za pomocí dat z integrované GPS umí program zobrazit i grafické znázornění projetých tras v Google mapách.

Oblíbenou funkcí programu je také sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.

Další články k tématům - analýza - archivace - autokamera - bezpečnost - Facebook - FCWS - Google - GPS - G-Sensor - kamera - LDWS - nehoda - podvod - radar - SPZ - varování - video - WiFi - YouTube

Článek Mio Technology ze dne 14. března 2019 - čtvrtek

Další články od Mio Technology