logo Mio Technology

Očitý svědek na cestách integrovaný v autonavigaci

Řešení typu vše v jednom - autokamera a navigace je na trhu více než dost. Mio MiVue Drive 50 LM funguje zcela simultánně a zachytí každý okamžik bez zastavení směrové navigace.

Navigace Mio MiVue Drive 50 je vybavena velkou 5" obrazovkou a nabízí špičkovou navigaci s integrovanou vynikající autokamerou Extreme HD (1296p při 30s/s) a dvěma inteligentními funkcemi systému ADAS (Advanced Driver Assistance System), které vás podpoří při jízdě.

S tímto plně vybaveným společníkem při jízdě budete navedeni do cíle pomocí praktické a snadno použitelné navigace, a autokamera současně zaznamená každou minutu vaší cesty ve vynikajícím rozlišení Extreme HD. Takže v případě nehody budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo.

Doživotní aktualizace upozorňování na radary

Kromě map je ve výbavě rovněž doživotní upozornění na radary, takže budete vždy vědět, kde máte řídit zvláště opatrně.

Dopravní informace v reálném čase

Dopravní informace vás v reálném čase upozorní na zdržení na cestě před vámi a ušetří vám drahocenný čas, protože se vyhnete dopravním zácpám a neprůjezdným místům. Takže MiVue Drive 50 vás nejen navádí a zaznamenává vaši cestu, ale také vás udržuje ve střehu.

Doživotní aktualizace map

V rámci navigace je MiVue Drive 50 doslova napěchováno špičkovými funkcemi a doživotní aktualizací map, takže se nikdy nebudete muset zabývat novými mapami nebo změnami silnic.

ŠTÍTKY - autokamera - mapy - navigace - radar

Článek Mio Technology ze dne 30. září 2017 - sobota

Další články od Mio Technology

Acronis Backup 12.5