logo Mio Technology

Autonavigace Mio Pilot 15 s bezplatnou doživotní aktualizací map

Kompaktní a cenově dostupná navigace Mio Pilot 15 LM zpříjemní vaše cesty a plánování tras s ní bude velmi snadné a rychlé. Její pokročilé funkce vám umožní plně se soustředit na řízení, a přitom neztratit ten správný směr.

Potřebujete se spolehlivě dopravit kamkoli po Evropě a nechcete zůstat trčet napůl cesty v dopravní zácpě? Pak právě pro vás je vhodná moderní navigace MIO Pilot 15 LM. Na přehledném 5" displeji budete mít v každý okamžik situaci plně pod kontrolou. Pomocí jednoduchého a zřetelného vizuálního a zvukového navádění vám zařízení pomůže úspěšně dorazit do cíle.

Navigace Mio Pilot 15 LM je vybavena kvalitním softwarem pro GPS navigaci, používajícím pokročilé algoritmy, které rychle a bezpracně vypočítají vaši trasu.

Aktualizace mapových podkladů zdarma pro 45 zemí Evropy

Díky integrovaným mapám s doživotní aktualizací se nikdy nebudete muset starat o změny silniční sítě nebo silniční uzavírky. Připojte zařízení k počítači, nainstalujte software MioMore Desktop a vždy se dozvíte o dostupné aktualizaci, takže se nikdy neztratíte.

Podrobná navigace krok za krokem

Pokročilé navigační algoritmy kvalitního softwaru pro GPS navigaci vás vždy dovedou do cíle cesty. Stačí zadat cíl a nechat se vést vizuálními a hlasovými pokyny. Na výběr máte vždy 4 trasy - nejsnadnější, nejkratší, ekologická, nejrychlejší.

Simulace trasy i bez signálu GPS

Moderní a výkonná vizuální a hlasová navigace Mio Pilot dokáže simulovat trasu i při ztrátě GPS singálu, například projíždíte-li tunelem.

Dostanete se do cíle rychleji

Pomocí optimalizované navigace vypočítá Mio Pilot 15 LM nejrychlejší cestu nebo nejkratší trasu do cíle. Součástí jsou také informace o rychlostních limitech, jízdních pruzích a dalším.

Přehledný a velký displej

Displej s velkou úhlopříčkou 5" poskytuje při navigaci větší pohodlí než je tomu u běžných displejů. Větší plocha displeje přispívá k jednodušší a rychlejší orientaci na obrazovce.

Rychlá příprava na cestu

Pilot 15 LM, navržený s funkcí QuickStart, má zjednodušené menu, takže nastavíte cíl během několika sekund. Pouhým klepnutím prstu nastavíte cíl a připravíte trasu.

Mluvené názvy ulic

S mluvenými názvy ulic vám navigace Pilot 15 LM vždy pomůže, ať jste kdekoli. Zařízení je dodáváno s integrovaným hlasovým naváděním a technologií Text to Speech (TTS).

Mio záruka

Zákazník může bezplatně odeslat reklamované zařízení do servisního střediska a zpětně si jej nechat doručit. Stačí vyplnit formulář na mio.com/cz, případně přímo zažádat přes servis na e-mail mio@VSPdata.cz.

Další články k tématům - aktualizace - displej - GPS - mapy - navigace - plánování - zdarma

Článek Mio Technology ze dne 17. prosince 2018 - pondělí

Další články od Mio Technology