logo Mio Technology

Mio Cyclo 405 - moderní cyklonavigace pro jízdu na kole

Skvělými funkcemi nabitá cyklonavigace pro náročné uživatele nabízí daleko víc než jen mapy celé Evropy s doživotními aktualizacemi. Velká antireflexní dotyková obrazovka, Strava Live, zprávy ze sociálních sítí, LAP, sdílení map, ANT+ a další zajímavé vychytávky.

Představte si, že jedete na kole belgickým venkovem nebo kopírujete trasu Tour de France při stoupání na alpský vrchol. Nebylo by senzační, kdybyste s sebou měli důvěryhodného společníka, který vás povede a případně podpoří? Právě to dělá cyklopočítač Cyclo 405.

Díky kompletním mapám Evropy s aktualizacemi po celou dobu životnosti zařízení můžete na kole vyrazit, kamkoli budete chtít. Jezdit na dovolené a nikdy se neztratit. Projíždět nejznámější cyklistické trasy v Evropě a současně sledovat svůj výkon.

Navržen pro sledování výkonu

Není nic horšího, než když s nadšením poprvé vyrazíte na kolo s novým cyklopočítačem a zjistíte, že když svítí na obrazovku sluníčko, tak na ní nic nevidíte. Právě proto je Cyclo 405 vybaven 4palcovou plochou antireflexní dotykovou obrazovkou, na které jsou mapy, navigace i statistiky během jízdy dokonale čitelné.

Nové uživatelské rozhraní zařízení Cyclo je ještě intuitivnější. Je natolik uživatelsky komfortní, že Cyclo připravíte a vyrazíte na výlet během několika minut, přičemž pravděpodobně ani nebudete muset číst návod k použití. A přesto získáte veškeré potřebné údaje o výkonu a statistiky. Dokonalé vyvážení jednoduchosti a funkčnosti.

Cyklopočítač je vybaven integrovaným snímačem ANT+, takže je plně kompatibilní s volitelným monitorem tepové frekvence ANT+ a snímači otáček kola a kadence šlapání.

Zavedení faktoru zábavy

Unikátní funkce Surprise-Me vám dá na výběr ze tří rozdílných tras založených na době, vzdálenosti nebo cíli. Jedná se o dokonalý způsob, jak prozkoumat nová místa nebo si oživit své tréninkové trasy.

Cestou můžete přijímat skupinové zprávy z aplikací sociálních sítí (WhatsApp, Twitter a Facebook) prostřednictvím připojení k mobilnímu telefonu přes Bluetooth.

Nová funkce měření okruhů vám umožní zaznamenávat časy dosažené mezi jednotlivými místy nebo na stanovených vzdálenostech a snadno se ovládá jedním ze tří tlačítek, které rovněž umožní rychlé nahrávání.

Připojte se k MioShare a budete moci své jízdy přímo synchronizovat s aplikací Strava, abyste je mohli analyzovat a sdílet s ostatními. Cyklopočítač je kompatibilní se segmenty Strava a tréninkem uvnitř i venku.

Klíčové vlastnosti cyklonavigace Mio Cyclo 405:

Další články k tématům - barometr - Bluetooth - cyklopočítač - Facebook - IPX7 - mapy - navigace - Twitter - WhatsApp

Článek Mio Technology ze dne 2. ledna 2018 - úterý

Další články od Mio Technology

Vyzkoušejte si M-Files na 30 dní zdarma