logo Mio Technology

Mio MiVue 826 WiFi - odnímatelná autokamera s dokovací stanicí

Prvním zástupcem autokamer Mio nové řady 8xx je vlajková loď MiVue 826 WiFi s vysoce kvalitním optickým snímačem s Night Vision, světelností F1.8 a dokovací stanicí QuickClick. Samozřejmostí je také přímo integrovaný GPS modul, G-senzor a ochranný režim Parking.

Vlastnosti, kterými první zástupce řady autokamery Mio MiVue 8xx vyniká, jsou vysoce kvalitní optický snímač s vylepšením nočním viděním (Night Vision), ale také schopnost natáčení ve Full HD s 60 snímky za sekundu a v reálném 150° úhlu záběru.

Nahrávky jsou takk mnohem čitelnější i ve vyšší rychlosti, a to až do jemných detailů. To rovněž podporuje technologie All-Glass Lens (skleněné čočky), vyladěný křišťálově čistý obraz (Image Tuning) a skvělá světelnost senzoru až F1.8.

Dokovací stanice QuickClick umožní uživateli autokameru Mio rychle nasadit i vysadit, a to bez jakékoliv manipulace s napájecím kabelem. Schovat autokameru pak lze jedním kliknutím během sekundy.

Samozřejmostí pak je přímo integrovaný GPS modul, rovněž díky němu je možné upozorňování na blížící se radary s dostatečným předstihem, dále pak nárazový G-senzor pro sledování přetížení ze 6 směrů.

Údaje z těchto modulů se průběžně ukládají společně s nahrávkou a umožňují následnou analýzu ve freewarovém softwaru Mio MiVue Manager, tedy obrazové znázornění průběhu jízdy na mapě, včetně nahrávek i grafického znázornění zatížení G-senzoru. Přímo z tohoto programu je možné nahrávky i sdílet např. na sociálních sítích.

Autokamera Mio MiVue 826 WiFi je dostupná od listopadu 2019 na českém a slovenském trhu s doporučenou koncovou cenou Kč 3990 / 155 EUR.

WiFi pro sledování a zálohování záznamu v reálném čase

Okamžitě zálohujte svá videa do smartphonu nebo je sdílejte prostřednictvím aplikace MiVue Pro. Můžete také aktualizovat firmware MiVue 826 díky funkci WiFi OTA (Over-The-Air), což zajistí, že vaše zařízení bude vždy aktuální.

Křišťálově čisté video i při vysokých rychlostech

Autokamera MiVue 826 poskytuje záznam ve vysokém rozlišení 1080p při 60 snímcích/s se širokým zobrazovacím úhlem 150°. Ve srovnání s 30 snímky/s umožňuje tato dvojitá hustota dat mimořádně detailní a plynulý obraz i při vysoké rychlosti.

Režim parkování s pasivním napájením

Při 48hodinovém pohotovostním režimu s bateriovým napájením bude automaticky spuštěn záznam, když budou detekovány vibrace. Díky vnitřní baterii dokáže vydržet delší dobu.

GPS upozornění na radary

Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu a funkci Smart Alert budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Integrovaný G senzor

V případě nehody nebo náhlé změny pohybu integrovaný G senzor okamžitě zaznamená pohyby vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

GPS polohování

Díky integrovanému GPS polohování zaznamenává MiVue 826 rychlost jízdy, přesnou polohu a čas. Rovněž zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy, a to i delší době mimo provoz.

Další články k tématům - autokamera - dokovací stanice - GPS - G-senzor - noční vidění - snímač - video - WiFi

Článek Mio Technology ze dne 26. listopadu 2019 - úterý

Další články od Mio Technology