logo Mio Technology

Mivue Drive 60 - nenápadná autokamera a profesionální navigace s Truck licencí

K nákupu navigace s vestavěnou HD kamerou Mio MiVue Drive 60 získáte navíc zdarma doživotní Truck - Karavan licenci. Truckový režim umožňuje zadat hmotnost a velikost auta a nechat si spočítat optimální trasu dle těchto parametrů.

S Truck - Karavan licencí je trasa navigace upravena dle vámi zadaných parametru vozu či soustavy, jako jsou výška, délka, váha, apod. Díky této funkci se tak spolehlivě vyhnete nízkým podjezdům, úzkým uličkám či silnicím s váhovým omezením.

Samotná licence se jinak prodává v ceně okolo 70 EUR (1800 Kč), případně je součástí modelů Mio 7670Truck, 8670Truck nebo Drive 65Truck.

Navigace s kamerou Mio MiVue Drive 60 je unikátním řešením 2 v 1, které stanovuje nový standard ve světě navigací a autokamer.

Tato inovativní kombinace je vybavena extra velkou 6,2" obrazovkou a navigaci s integrovanou autokamerou Full HD (1080p při 30s/s) s dvěma inteligentními funkcemi systému ADAS, které vás varují v případě náhlého opuštění jízdního pruhu (LDWS) a v případě hrozby střetu s vozidlem jedoucím před vámi (FCWS).

S tímto zařízením budete navedeni do cíle pomocí praktické a snadno použitelné navigace s mapami 45 zemí Evropy s bezplatnou, pravidelnou aktualizací po dobu životnosti zařízení, stejně jako autokamerou zaznamenávající každý okamžik vaší cesty.

V případě nehody či jiné nenadálé události tak budete mít vždy důkaz o tom, co se na silnici skutečně stalo. Autokamera a navigace fungují současně, ale přitom zcela nezávisle.

Vánoční akce probíhá u většiny prodejců a v ceně cca 5500 Kč tak můžete zakoupit zajímavé zařízení, které by Vás jinak v případě nákupu zvlášť kamery a navigace vyšlo výrazně dráže.

Licence pro Truck - Karavan je k tomu ještě navíc příjemným bonusem.

Další články k tématům - ADAS - aktualizace - autokamera - bonus - FCWS - Karavan - LDWS - mapy - navigace - Truck - zdarma

Článek Mio Technology ze dne 19. prosince 2018 - středa

Další články od Mio Technology