logo Mio Technology

Herec a dabér Pavel Soukup propůjčil svůj hlas autokameře Mio J60

Autokamera Mio J60 dokáže upozornit na blížící se radary či vysokou rychlost a skvělý senzor Starvis od Sony pro čistou kvalitu obrazu zajistí dokonalý Full HD videozáznam každé jízdy - to vše s hlasovým doprovodem Pavla Soukupa.

Autokamera MiVue J60 je připravená zachytit každý detail pomocí záznamu ve vysokém rozlíšení Full 1080p HD při 30 snímcích/s, úhlem záběru 150° a clonou F1.8. Každou vteřinu zaznamená 30 videozáběrů, takže výsledný záznam je jasný a vylučuje jakékoliv pochybnosti.

Přehled hlavních parametrů:

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS), zvýšení bezpečnosti

Upozornění a připomenutí vám pomohou bezpečně dorazit do cíle. Právě z tohoto důvodu je kamera MiVue J60 vybavena předinstalovanými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS). Účelem kamery MiVue J60 je bezpečnost řidiče a jeho posádky.

Parkovací režim nahrává vždy i bez přítomnosti řidiče

Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue J60 automaticky aktivuje a nahraje video na základě detekce pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze.

Integrované GPS pro nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uložené údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti. Mužete si tak být jistí, že máte v případě potřeby uložené všechny potřebné informace. Modul GPS je na rozdíl od jiných výrobců kamer do auta zabudovaný přímo v kameře, takže nemusíte připojovat žádné externí zařízení. Funkce GPS obsahuje také rychlostní výstrahy a polohy rychlostních radarů, takže vám pomáha dodržovat povolenou rychlost.

Špickové možnosti připojení - integrované WiFi

Možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení přes aplikaci MiVue Pro pomocí integrované WiFi. Přesunutí vašeho drahocenného záznamu z kamery do telefonu nebo stolního počítače nebylo nikdy jednodušší. Firmware kamery MiVue J60 lze aktualizovat a přenos dat z kamery zrychlit pomocí aktualizace WIFI OTA (Over-the-air), takže vaše zařízení bude stále aktuální.

Výhled dokola - podpora zadní kamery

Přizpůsobte zařízení svým požadavkům - kamera MiVue J60 je kompatibilní se zadní kamerou MiVue A30, která zachycuje situaci za vozidlem, takže vaše cesta bude zaznamenána ze všech úhlů pohledu.

Sledování pohybu pomocí G-Sensoru

Pokud 3-osý G-Sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu, automaticky spustí nouzový záznam události, který je chráněn proti přepsání. Můžete řídit v klidu s vědomím, že vaše kamera dává pozor za vás.

Upozornění na radary

Kamera MiVue J60 obsahuje předinstalovanou databázi radarů, takže budete vždy vědet, jak rychle můžete jet. Data jsou také aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, takže s Mio mužete jezdit napořád. Kamera MiVue J60 je rovněž vybavena hlasovým upozorňováním na rychlost, takže budete vždy vědět, zda a kdy musíte zpomalit.

Skrytá - neruší výhled

MiVue J60 je vyrobena tak, aby se vám lépe řídilo. Proto je možné nainstalovat kameru za zpětné zrcátko, aby na přístrojové desce nebyly žádné zbytečné předměty, a vy tak měli volný výhled ven.

Další články k tématům - ADAS - alarm - autokamera - bezpečnost - detekce - GPS - parkování - radary - telefon - video - WiFi - Pavel Soukup

Článek Mio Technology ze dne 19. října 2018 - pátek

Další články od Mio Technology