logo Mio Technology

Autokamera pro streaming a ukládání záznamu přes WiFi

Pokud chcete své zážitky z jízdy sdílet, můžete je s kamerou Mio MiVue 786 WiFi vysílat rovnou na Facebook nebo je pomocé aplikace MiVue Pro snadno přenést do svého chytrého telefonu. Samozřejmostí jsou i bezdrátové aktualizace firmwaru kamery.

V určité chvíli budete potřebovat obrazový záznam vaší jízdy - nikdy nevíte, kdy se stanete účastníkem dopravní nehody, kterou nezaviníte, a bude se řešit zákonná odpovědnost. To je noční můra každého řidiče. Palubní kamera MiVue 786 WiFi vám poskytuje duševní klid a jistotu, že nad vámi na silnici nikdo nezíská neoprávněnou výhodu.

Zážitky, které si natočíte, však nemusí být jen negativní - je spousta nádherných míst, spousta aktivit, kdy autokameru využijete, ať už jde o focení, nahrávání z auta, nebo přímo i živé vysílání na Facebook.

Přes integrované WiFi tak můžete sdílet nahrávky přes sociální média, zálohovat videa a spravovat dvě kamery pomocí aplikace MiVue Pro. Možnost živého vysílání přes Facebook dělá tuto kameru jednoznačně leaderem na trhu.

Adaptabilní se zadní kamerou A20 nebo Smartboxem

Kamera MiVue 786 WiFi je kompatibilní se zadní kamerou MiVue A20 a společně s ní zajišťuje kompletní bezpečnost, protože nahrává i pohled zadním sklem. Pokud přidáte kabelově připojenou sadu (např. MiVue Smartbox), palubní kamera bude pro zvýšení bezpečnosti nahrávat i v parkovacím režimu.

Integrované GPS - nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožnuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Mimořádná kvalita obrazového záznamu

Kamera MiVue 786 WiFi používá optický snímač Sony a 140° širokoúhlý objektiv, takže umožňuje nahrávat obrazový záznam v naprosto zřetelném rozlišení 1080p full HD s frekvencí 30 snímků/s. Umožní vám zachytit poznávací značky, dopravní značky a značení, které můžete využít pro podporu vaší verze událostí. Nahrává zřetelně i za špatných světelných podmínek.

Bezpečnostní funkce pro jízdu bez obav

Kamera MiVue 786 WiFi je vybavena upozorněními týkajícími se bezpečnosti, která se aktualizují po dobu životnosti zařízení. Také je vybavena systémem ADAS (Advanced Driver Assistance System) včetně funkcí varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS), varování před čelním střetem (FCWS) a varování před mikrospánkem řidiče (FA).

G sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí tísňový záznam události, který nelze přepsat. Můžete řídit v klidu s vědomím, že vaše palubní kamera dává pozor za vás.

Článek Mio Technology ze dne 24. listopadu 2017 - pátek

Další články od Mio Technology

Acronis Backup 12.5