logo NAVISYS s.r.o.

NAVISYS s.r.o.

Společnost NAVISYS s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997 a řadíme se mezi přední dodavatele komplexního informačního systému Microsoft Dynamics (Navision a Axapta) a vertikálních řešení, orientovaných na konkrétní obory podnikání. Jsme implementačním partnerem společnosti Microsoft a vzhledem ke svým více než patnáctiletým zkušenostem patříme mezi nejvýznamnější Microsoft Dynamics partnery v České republice. V roce 2015 jsme se stali distributorem francouzského produktu PlannerOne od společnosti Ortems, který představuje sofistikovaný nástroj pro pokročilé plánování výroby.

Jsme držitelem ocenění Microsoft Awards 2013 Finalist v kategorii ERP, dále také Microsoft Awards Winner 2011 v kategorii Microsoft Dynamics ERP, Microsoft Industry Awards Finalist 2009 v kategorii Průmyslová výroba, Microsoft Industry Awards Finalist 2007 v kategorii Nejlepší řešení pro malé a střední firmy, Microsoft Industry Awards Finalist 2006 v kategorii Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility a Microsoft Industry Awards Winner 2005 v kategorii Nejlepší řešení pro malé a střední firmy.

V roce 2009 jsme se stali členy PRESIDENT’S CLUB, čímž jsme se zařadili mezi 284 nejlepších partnerů na světě.

V roce 2011 se nám podařilo zopakovat tento úspěch a opět jsme byli oceněni za své úspěchy členstvím v PRESIDENT’S CLUB. Disponujeme týmem profesionálu s dlouholetými zkušenostmi z průmyslových odvětví, do kterých směřují naše oborová řešení.

Protože se snažíme vyjít vstříc svým zákazníkům, rozšířili jsme portfolio produktů o oborová řešení. Tato řešení koordinují a zefektivňují činnosti řady firem z různých průmyslových odvětví.

Jedná se o tyto produkty:

Naše portfolio produktů doplňuje systém pro správu dokumentů Microsoft SharePoint, který pomáhá zlepšovat spolupráci zaměstnanců ve společnosti. Dále v naší nabídce naleznete Business Inteligence nástroje, které umožňují vytvářet pokročilé reporty a analýzy, ovlivňující manažerská rozhodování - produkty Jet Reports.

Aktuální články NAVISYS s.r.o.