share itpoint.cz

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové procesy v Bohemia Müller

Společnost NAVISYS implementuje pro Bohemia Müller ERP systém Microsoft Dynamics NAV s oborovým řešením BIZ4BuildIn - komplexní oborové řešení určené pro inženýrské, projekční a projektově řízené společnosti.

Společnost Bohemia Müller s.r.o. dosud využívala ke správě firemní agendy lokální ekonomický software a tabulkový procesor. Tato kombinace informačních technologií přestala splňovat rostoucí potřeby společnosti, která se rozhodla vypsat výběrové řízení na pořízení nového, robustnějšího systému.

Primárním požadavkem bylo sjednocení aplikační infrastruktury v rámci ERP řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 a zajištění činností v oblasti projekce, dodávek a montáží důlních technologií. Další nezbytností bylo pokrytí kompletního materiálového hospodářství, správa financí, majetku, servisu, lidských zdrojů a controllingu. Společnost oznámila vypsání výběrového řízení na pořízení komplexního informačního systému.

Soutěž vyhrál NAVISYS s.r.o. s produktem Microsoft Dynamics NAV 2013 a oborovým řešením BIZ4BuildIn, určeným pro projektově řízené společnosti.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikový informační systém, určený pro řízení klíčových procesů ve společnosti. Umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti pomocí široké škály reportů, automatizuje procesy, související s financemi, obchodem a marketingem, výrobou, sklady a zásobováním a mnoha jinými.

ERP systém Microsoft Dynamics NAV je určen pro středně velké společnosti, které hledají softwarové řešení, které vyniká svou jednoduchostí, pružností a intuitivním uživatelským prostředím.

BIZ4BuildIn

BIZ4BuildIn je komplexní oborové řešení určené pro inženýrské, projekční a projektově řízené společnosti. Oborové řešení BIZ4BuildIn je integrováno s podnikovým informačním systémem Microsoft Dynamics NAV a zaštituje veškeré klíčové procesy od kontraktačního řízení, přes přípravu a realizaci zakázky, sledování a řízení projektů, řízení zdrojů a správu dokumentů až po cashflow a controlling.

Pro grafické znázornění naplánování činností v čase slouží Ganttův diagram. Integrace kalkulačních systémů a integrace s intranetovým portálem je samozřejmou součástí tohoto systému. Automatizace procesů omezuje chybovost uživatelů a má za následek zvyšující se produktivitu společnosti.

Součástí řešení je i ucelená správa a evidence potřebných dokumentů přímo v informačním systému. Výhodou je integrace s produkty třetích stran, především s MS Office, MS Project nebo specializovanými PLM Systémy či rozpočtovacím SW.

O společnosti Bohemia Müller

Bohemia Müller s.r.o. byla založena v roce 1997 a zabývá se projektováním technologických celků a rozvodnými a přenosovými soustavami v energetice, elektrárenstvím a dolech. V neposlední řadě se zaměřuje na projekční zpracování energetických zařízení a technologických celků, opravu a údržbu zařízení, tvorbu sw aplikací.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 30. května 2014 - pátek, čteno 2118x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články NAVISYS s.r.o.

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s Pl...

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynam...

Jet Professional 2017 pro pokročilý repo...

Akvizice Ortems společností Dassault Sys...

Optimalizace plánování výroby a zdrojů s...

NAVISYS certifikuje proces pro implement...

Firemní intranet Cofely na platformě Mic...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí ...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí fin...

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Micros...

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčov...

Microsoft Dynamics NAV 2013 bude řídit d...

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové...

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynam...