logo NAVISYS s.r.o.

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové procesy v Bohemia Müller

Společnost NAVISYS implementuje pro Bohemia Müller ERP systém Microsoft Dynamics NAV s oborovým řešením BIZ4BuildIn - komplexní oborové řešení určené pro inženýrské, projekční a projektově řízené společnosti.

Společnost Bohemia Müller s.r.o. dosud využívala ke správě firemní agendy lokální ekonomický software a tabulkový procesor. Tato kombinace informačních technologií přestala splňovat rostoucí potřeby společnosti, která se rozhodla vypsat výběrové řízení na pořízení nového, robustnějšího systému.

Primárním požadavkem bylo sjednocení aplikační infrastruktury v rámci ERP řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 a zajištění činností v oblasti projekce, dodávek a montáží důlních technologií. Další nezbytností bylo pokrytí kompletního materiálového hospodářství, správa financí, majetku, servisu, lidských zdrojů a controllingu. Společnost oznámila vypsání výběrového řízení na pořízení komplexního informačního systému.

Soutěž vyhrál NAVISYS s.r.o. s produktem Microsoft Dynamics NAV 2013 a oborovým řešením BIZ4BuildIn, určeným pro projektově řízené společnosti.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikový informační systém, určený pro řízení klíčových procesů ve společnosti. Umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti pomocí široké škály reportů, automatizuje procesy, související s financemi, obchodem a marketingem, výrobou, sklady a zásobováním a mnoha jinými.

ERP systém Microsoft Dynamics NAV je určen pro středně velké společnosti, které hledají softwarové řešení, které vyniká svou jednoduchostí, pružností a intuitivním uživatelským prostředím.

BIZ4BuildIn

BIZ4BuildIn je komplexní oborové řešení určené pro inženýrské, projekční a projektově řízené společnosti. Oborové řešení BIZ4BuildIn je integrováno s podnikovým informačním systémem Microsoft Dynamics NAV a zaštituje veškeré klíčové procesy od kontraktačního řízení, přes přípravu a realizaci zakázky, sledování a řízení projektů, řízení zdrojů a správu dokumentů až po cashflow a controlling.

Pro grafické znázornění naplánování činností v čase slouží Ganttův diagram. Integrace kalkulačních systémů a integrace s intranetovým portálem je samozřejmou součástí tohoto systému. Automatizace procesů omezuje chybovost uživatelů a má za následek zvyšující se produktivitu společnosti.

Součástí řešení je i ucelená správa a evidence potřebných dokumentů přímo v informačním systému. Výhodou je integrace s produkty třetích stran, především s MS Office, MS Project nebo specializovanými PLM Systémy či rozpočtovacím SW.

O společnosti Bohemia Müller

Bohemia Müller s.r.o. byla založena v roce 1997 a zabývá se projektováním technologických celků a rozvodnými a přenosovými soustavami v energetice, elektrárenstvím a dolech. V neposlední řadě se zaměřuje na projekční zpracování energetických zařízení a technologických celků, opravu a údržbu zařízení, tvorbu sw aplikací.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 30. května 2014 - pátek

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.
Power BI Day 2018