logo NAVISYS s.r.o.

NAVISYS certifikuje proces pro implementaci Microsoft Dynamics CRM

Certifikace procesu implementace Microsoft Dynamics CRM zkvalitňuje poskytované služby společnosti NAVISYS. Současně také připravuje workshop se zaměřením na jeho integraci s Microsoft Dynamics NAV 2016.

Nová verze Dynamics NAV 2016 byla uvedena na trh na konci roku 2015 a mimo jiné umožňuje i lepší integraci s produktem Microsoft Dynamics CRM. Na připravovaném workshopu pro stávající i nové zákazníky představíme nejen Microsoft Dynamics CRM, ale také integraci Microsoft Dynamics CRM s Microsoft Dynamics NAV 2016.

Microsoft Dynamics CRM je dynamicky se rozvíjející komplexní řešení pro řízení vztahů a efektivnější práci se zákazníky (Customer Relationship Management). Zaměřuje se na hledání nových zákazníků, rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a podporu řízení servisních služeb. To vše s ohledem na zvýšení ziskovosti a snížení nákladů daného podnikání.

Díky produktu Microsoft Dynamics CRM můžete zlepšit úroveň obchodních vztahů a získáte kvalitnější informace o svých stávajících i potenciálních zákaznících. Ve srovnání s tradičními CRM produkty vyžaduje Dynamics CRM výrazně nižší implementační a integrační náklady, krátký proces implementace a vzhledem ke snadnému přizpůsobení nabízí vysoký uživatelský komfort.

Prostřednictvím Microsoft Dynamics CRM je možné automatizovat evidenci všech klíčových aktivit se zákazníkem napříč celým obchodním procesem.

Hlavní přínosy pro uživatele:

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 3. března 2016 - čtvrtek

Další články od NAVISYS s.r.o.

Power BI Day 2018