share itpoint.cz

NAVISYS certifikuje proces pro implementaci Microsoft Dynamics CRM

Certifikace procesu implementace Microsoft Dynamics CRM zkvalitňuje poskytované služby společnosti NAVISYS. Současně také připravuje workshop se zaměřením na jeho integraci s Microsoft Dynamics NAV 2016.

Nová verze Dynamics NAV 2016 byla uvedena na trh na konci roku 2015 a mimo jiné umožňuje i lepší integraci s produktem Microsoft Dynamics CRM. Na připravovaném workshopu pro stávající i nové zákazníky představíme nejen Microsoft Dynamics CRM, ale také integraci Microsoft Dynamics CRM s Microsoft Dynamics NAV 2016.

Microsoft Dynamics CRM je dynamicky se rozvíjející komplexní řešení pro řízení vztahů a efektivnější práci se zákazníky (Customer Relationship Management). Zaměřuje se na hledání nových zákazníků, rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a podporu řízení servisních služeb. To vše s ohledem na zvýšení ziskovosti a snížení nákladů daného podnikání.

Díky produktu Microsoft Dynamics CRM můžete zlepšit úroveň obchodních vztahů a získáte kvalitnější informace o svých stávajících i potenciálních zákaznících. Ve srovnání s tradičními CRM produkty vyžaduje Dynamics CRM výrazně nižší implementační a integrační náklady, krátký proces implementace a vzhledem ke snadnému přizpůsobení nabízí vysoký uživatelský komfort.

Prostřednictvím Microsoft Dynamics CRM je možné automatizovat evidenci všech klíčových aktivit se zákazníkem napříč celým obchodním procesem.

Hlavní přínosy pro uživatele:

  • Komplexní služby zákazníkům - S Microsoft Dynamics CRM má poskytovatel služeb k dispozici přehled o potřebách svých zákazníků a dokáže na ně velmi rychle reagovat. Výsledkem jsou konzistentní a individuální služby klientům poskytované skrze různé komunikačními kanály. Do řešení Microsoft Dynamics CRM jsou přímo integrovány nástroje sociálních sítí, které umožňují rychle reagovat a sdílet informace i v rámci velké skupiny zákazníků. Díky mobilnímu přístupu může být profesionální správa informací o partnerech i zákaznících prováděna odkudkoliv a téměř okamžitě.
  • Řízení obchodního týmu - Dynamics CRM umožňuje sledovat a analyzovat data o zákaznících a aktivitách obchodního či servisního oddělení. Poskytuje možnost přístupu k datům v reálném čase, formou reportů a grafických dashboardů. K těmto informacím budete mít přístup odkudkoliv z Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.
  • Produktivita prodeje - Microsoft Dynamics CRM poskytuje možnost využít výhod intuitivního rozhraní Microsoft, integrace s Microsoft Office. Díky centrální databázi informací o zákazníkovi je řízení obchodních vztahů mnohem efektivnější a lze dosáhnout zjednodušení plánování a vyhodnocování obchodních aktivit. To vede ke zkrácení prodejního cyklu, lepšímu přehledu o klíčových ukazatelích a především ke zvýšení počtu získaných obchodních příležitostí.
  • Efektivní marketing - Microsoft Dynamics CRM poskytuje dokonalý přehled o marketingových aktivitách a díky intuitivním marketingovým nástrojům umožňuje flexibilní práci s nimi. Modul Vám umožní jednoduše plánovat a realizovat kampaně, automatizovat jejich realizaci, vyhodnocovat jejich úspěšnost a návratnost investovaných prostředků. Firmy využívající Dynamics CRM se pak efektivněji prosazují na trhu a dosahují vyšší produktivity.
  • Přizpůsobitelnost - Každá firma má individuální potřeby a specificky nastavené procesy. Dynamics CRM nabízí možnost přizpůsobit řešení vaší organizaci nebo integraci s dalšími systémy - SharePoint, Exchange, Dynamics NAV aj.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 3. března 2016 - čtvrtek, čteno 993x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články NAVISYS s.r.o.

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s Pl...

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynam...

Jet Professional 2017 pro pokročilý repo...

Akvizice Ortems společností Dassault Sys...

Optimalizace plánování výroby a zdrojů s...

NAVISYS certifikuje proces pro implement...

Firemní intranet Cofely na platformě Mic...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí ...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí fin...

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Micros...

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčov...

Microsoft Dynamics NAV 2013 bude řídit d...

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové...

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynam...