logo NAVISYS s.r.o.

Elektronizace obchodních procesů KOVONA SYSTEM

Nasazením řešení Anveo EDI Connect for Microsoft Dynamics NAV, které implementoval NAVISYS, se společnost KOVONA SYSTEM dokázala velmi rychle zapojit do EDI komunikace se svými obchodními partnery. Doba realizace projektu přitom byla v řádu jen několika týdnů.

Na rozdíl od běžných EDI nástrojů, umožňuje řešení Anveo EDI Connect for Microsoft Dynamics NAV uživatelům snadnou a komplexní správu nad zapojováním dalších partnerů do procesů elektronické komunikace, bez nutnosti dodatečného vývoje komunikačních rozhraní.

Samotné realizaci předcházel průzkum a testování existujících EDI řešení na trhu. Důkladná analýza a čas strávený tvorbou detailního zadání a návrhu znamenal ve výsledku naprosto bezproblémovou realizaci. Ve zkušebním provozu se neprojevily žádné nedostatky a obratem došlo ke spuštění ostré verze. V polovině září byl odeslán první elektronicky vystavený obchodní doklad.

KOVONA SYSTEM dnes komunikuje s prvními partnery prostřednictvím EDI v rutinním provozu. Došlo k výraznému snížení pracnosti zpracování jednotlivých obchodních případů a elektronická výměna dat zvýšila potenciál dalšího růstu obchodních vztahů s těmito partnery.

Stávající výsledky jsou pozitivní motivací k rozšíření elektronické výměny dat s dalšími zákazníky společnosti KOVONA SYSTEM. V tuto chvíli probíhají přípravné kroky u dalších zákazníků, kteří by měl přejít na EDI komunikaci v nejbližších měsících.

O společnosti KOVONA SYSTEM

KOVONA SYSTEM, a.s. je českou, prosperující a globálně orientovanou výrobní společností, která vznikla v roce 2000, a k jejímu významnému rozšíření došlo po vybudování výrobního areálu v Českém Těšíně v roce 2003. Primární aktivitou společnosti je velkosériová zakázková kovovýroba pro velké obchodní řetězce, výroba regálových systémů a válcovaných ocelových profilů.

Silnou stránkou jsou především unikátní automatizované technologie na výrobu židlí a komponent pro regálové systémy. Společnost exportuje své výrobky do řady zemí po celém světě, přičemž k největším odběratelům patří švédský řetězec s nábytkem IKEA.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 4. prosince 2017 - pondělí

Další články NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.