logo NAVISYS s.r.o.

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí firemní procesy Building Plastics

Společnost NAVISYS upgradovala pro Building Plastics ČR, s.r.o. - specialista na rolovací systémy v oblasti výplní stavebních otvorů, stávající ERP systém Microsoft Dynamics NAV 5.1 na novou verzi - R2.

Společnost Building Plastics používala ke koordinaci podnikových procesů podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV 5.1 (dříve Navision). Jelikož se firma snaží neustále reagovat na vývoj trhu, zavádí nejnovější technologie, aby zlepšovala úroveň svých produktů a služeb, rychle se rozhodla také pro nasazení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2013 R2.

Nová verze nabídne vylepšené funkce pro oblasti nákupu a prodeje, marketingu, výroby, skladů, závazků a pohledávek. Součástí informačního systému je reportovací nástroj značky Jet Reports pro detailní analýzu dat. Požadavky pro oblast výroby budou pokryty v rámci vertikálního řešení NAVISYS BIZ4Elements.

Společnost v rámci automatizace skladových zásob využije systém čárových kódů pro účinný sběr dat.

O společnosti Building Plastics ČR, s.r.o.

Building Plastics se sídlem ve Velké Bíteši se specializuje na výrobu rolovacích systémů. Dodává komponenty jak do privátního, tak do průmyslového sektoru. Finální produkty značky MINIROL splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost jejich provozu.

Společnost také disponuje jednou z nejmodernějších lakoven ve střední Evropě.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 16. července 2015 - čtvrtek

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.
TechEd-DevCon 2018