logo NAVISYS s.r.o.

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynamics NAV pro Parfums.cz

E-shop Parfums.cz si jako dodavatele ERP řešení zvolil společnost NAVISYS, která pro jednoho z největších on-line obchodníků v ČR implementuje podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV.

Při výběru kladli v Parfums.cz důraz na robustní platformu a schopnost systému reagovat na dynamický růst v mezinárodním prostředí. Na základě těchto předpokladů bylo zvoleno řešení Microsoft Dynamics NAV od NAVISYSu.

Parfums.cz patří k nejúspěšnějším českým prodejcům, který neustále rozšiřuje svou působnost podnikání a potřebuje pokrýt náročné procesy, které zajistí odbavení desítek tisíc zásilek denně. Stávající lokální informační systém, ani přes robustní dovývoj, nebyl příliš vhodný pro pokryti náporu objednávek v průběhu sezonní špičky.

Stěžejním důvodem pro výběr informačního systému Microsoft Dynamics NAV byl předpoklad zvládnutí dynamického růstu on-line obchodu Parfums.cz, který ročně zvyšuje tržby v řádu desítek procent. Dalším důležitým kritériem pro výběr ERP systému, byla možnost provádění úprav systému, vlastními proškolenými IT pracovníky.

Součástí projektu implementace je také napojení na několik provozních systémů prostřednictvím webových služeb.

O Parfums.cz

Parfums.cz je největší internetový prodejce s kosmetikou a parfémy v České republice. Na trhu působí od roku 2004 a své podnikatelské aktivity směřuje i do zemí střední Evropy a Balkánu. Neustále se rozrůstající Parfums.cz plánuje vstup do zemí Pobaltí, Slovinska, Španělska a Portugalska. Díky otevření logistické centrály u Brna zajištuje odbavení až osmdesáti tisíc zásilek denně do těchto zemí.

Expandující Parfums.cz získal již několikrát ocenění ShopRoku a řadí se mezi nejrychleji rostoucí společnosti ve střední a východní Evropě.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 28. ledna 2014 - úterý

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.
TechEd-DevCon 2018