logo NAVISYS s.r.o.

ERP Microsoft Dynamics NAV řídí firemní procesy v SERVIND SLOVAKIA

Dodavatelem kompletního IS je NAVISYS s.r.o. První etapa implementace byla zahájena v roce 2010, ostrý provoz byl spuštěn k 1.1. 2011. ERP systém Microsoft Dynamics NAV je integrovaným a přizpůsobitelným řešením, které lze rychle implementovat, snadno konfigurovat a používat.

SERVIND Slovakia s.r.o. je obchodní společností, která působí na trhu autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Devizou společnosti je především možnost odběru a dodávky veškerých produktů a služeb z jednoho místa se zajištěním dlouhodobého servisu a technické podpory.

Společnost působí na trhu od roku 1993 a po celou tuto dobu se dění ve společnosti promítalo v lokálním informačním systému. Za implementačního partnera pro nový ERP systém si zvolila firmu NAVISYS s.r.o., která disponuje bohatými zkušenostmi a také se postarala o zdařilou implementaci v mateřské společnosti SERVIND v ČR. Nyní má SERVIND Slovakia k dispozici náhled na celkové dění ve společnosti, veškerá data jsou shromážděna na jednom uložišti a všechny procesy jsou navzájem provázány.

Microsoft Dynamics NAV je komplexní ERP systém určený pro řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků, výrazně zefektivnit svoji práci.

SERVIND SLOVAKIA s.r.o. patří už více jak 15 roků mezi přední specializované dodavatele autolaků, práškových laků, nátěrových hmot pro průmyslové aplikace, komplexního vybavení lakoven, spotřebního materiálu a pomůcek pro lakovny a taktéž servisní a garážové techniky.

Po založení společnosti v roce 1993 se stal SERVIND výhradním smluvním dovozcem autolaků Standox pro SR a ČR a v krátké době realizoval svůj záměr vybavit slovenské a české lakovny výhradně produkty špičkových světových výrobců. SERVIND je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - IS - NAV

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 11. července 2012 - středa

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.