logo NAVISYS s.r.o.

ERP Microsoft Dynamics NAV řídí firemní procesy ve FORCH Slovensko

NAVISYS implementoval ve společnosti FÖRCH Slovensko s.r.o. řešení Microsoft Dynamics NAV. Nový IS nyní dokáže komplexně pokrýt procesy, jakými jsou např. řízení financí, vztahy se zákazníky, sklady, apod.

Ve společnosti FÖRCH Slovensko s.r.o., která podniká v oboru autoprůmyslu, stavebnictví a zpracování kovů, bylo implementováno řešení Microsoft Dynamics NAV. O celý proces implementace se postaral partner Microsoftu - společnost NAVISYS s.r.o. K zahájení došlo počátkem října 2011 a do ostrého provozu přešla společnost FÖRCH Slovensko s.r.o. dne 2.1. 2012.

FÖRCH patří mezi přední prodejce dílenského vybavení, montážního nářadí a spojovacího materiálu. Centrála koncernu sídlí v Německu. Po dobu své působnosti na trhu si vybudoval hustou síť dceřiných společností.

Český zástupce - Förch, s.r.o. již od roku 2007 řídí procesy pomocí ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Dodavatelem tohoto řešení se stala společnost NAVISYS s.r.o. Díky této úspěšné implementaci v české pobočce FÖRCHu došlo k rozšíření informačního systému i do slovenské pobočky. Společnost dříve využívala malý lokální ekonomický software, který však nepokrýval rostoucí nároky společnosti.

Microsoft Dynamics NAV je komplexní ERP systém určený pro řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků, výrazně zefektivnit svoji práci.

Společnost FÖRCH byla založena v roce 1963 v Německu. Během svého působení si společnost vybudovala 17 společností a řadu partnerů po celém světě. Zabývá se činnostmi z oboru autoopravárenství, stavebnictví, zpracování kovů, průmyslu a dílny. Na českém trhu působí od roku 2006.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - IS - NAV

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 6. září 2012 - čtvrtek

Další články od NAVISYS s.r.o.