logo NAVISYS s.r.o.

Firemní intranet Cofely na platformě Microsoft SharePoint

Společnost Cofely se na podzim roku 2014 rozhodla vypsat výběrové řízení na pořízení firemního intranetu a řešení pro správu dokumentů a týmovou spolupráci. Zakázku získal NAVISYS a projekt byl zahájen v lednu 2015.

Cofely hledalo platformu s uživatelsky přívětivým prostředím pro vytvoření firemního intranetu, uveřejňování a sdílení informací, správu dokumentů a týmovou spolupráci. Stávající intranetové řešení se dlouhodobě ukázalo jako nevyhovující, proto se Cofely rozhodlo poptat specializované dodavatele.

Na základě pozitivních referencí z oblasti energetiky a splnění stanovených požadavků si vybralo dodavatele NAVISYS. Od června 2015 řešení na platformě Microsoft SharePoint plní funkce nejen správy dokumentů, ale také účinného nástroje pro podnikovou komunikaci.

Cofely je poskytovatelem komplexních energetických řešení a energetických služeb. Se svými 400 zaměstnanci poskytuje služby v oblasti projektového a energetického poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýringu, průmyslové automatizace, facility managementu a služeb vedoucích k zefektivnění energetického hospodářství. Je součástí francouzského koncernu ENGIE.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 6. srpna 2015 - čtvrtek

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.
Power BI Day 2018