share itpoint.cz

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčové procesy MORAVIA Consulting

MORAVIA Consulting s.r.o. si ve výběrovém řízení zvolila za svého dodavatele podnikového informačního systému společnost NAVISYS s produktem Microsoft Dynamics NAV a oborovým řešením BIZ4Distribution. Spuštění ERP systému se předpokládá začátkem roku 2015.

MORAVIA Consulting s.r.o. je distribuční firma s mezinárodní působností, která využívala k řízení podnikových procesů kombinaci lokálního systému a vlastního vyvinutého řešení. Tato infrastruktura nebyla zcela vyhovující, a proto se společnost rozhodla vypsat výběrové řízení.

Požadavkem bylo pokrytí klíčových procesů společnosti, především oblast financí, controllingu, nákupu, prodeje a skladů. Ve vypsaném výběrovém řízení zvítězil NAVISYS s ERP systémem Microsoft Dynamics NAV a oborovým řešením BIZ4Distribution. Součástí projektu je i dodávka Microsoft SQL serveru. Projekt implementace odstartoval na začátku července 2014 rozsáhlou analýzou.

Pro účely reportování bude nasazen nástroj Jet Essentials od společnosti Jet Reports. Další plánovanou etapou je integrace s Microsoft SharePoint. Nasazení systému se připravuje nejen v České republice, ale také v Polsku a Německu.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků výrazně zefektivnit svoji práci.

BIZ4Distribution je specializované oborové řešení pro společnosti zabývající se distribucí, obchodní činností, skladováním nebo nákladní dopravou. Toto profesionální řešení spolu s podnikovým informačním systémem Microsoft Dynamics NAV vytváří robustní nástroj pro řízení klíčových procesů (finance, nákup, prodej, skladování, logistika, CRM).

Samozřejmostí je grafické plánování či integrace s intranetovým portálem. Součástí řešení je i ucelená správa a evidence všech potřebných dokumentů přímo v informačním systému, výhodou je také integrace s produkty třetích stran, především s Microsoft Office nebo specializovaným kalkulačním softwarem.

Hlavními přínosy jsou přehledně a rychle dostupné informace pro všechny uživatele, komplexní zpracování zakázky od správy kontaktů až po finální reporty, podpora projektového a finančního řízení podniku. Zásadním přínosem je automatizace procesů, která výrazně omezuje chybovost a zvyšuje produktivitu.

MORAVIA Consulting s.r.o. je mateřskou společností skupiny MORAVIA Consulting, do které patří MORAVIA Europe (v ČR a Polsku) a MORAVIA Europe GmbH (v Německu). Má dlouholeté zkušenosti v oblasti distribuce, logistiky a lokalizace. Produktové portfolio zahrnuje kalkulátory, náhradní díly a senzory.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 1. srpna 2014 - pátek, čteno 2058x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články NAVISYS s.r.o.

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s Pl...

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynam...

Jet Professional 2017 pro pokročilý repo...

Akvizice Ortems společností Dassault Sys...

Optimalizace plánování výroby a zdrojů s...

NAVISYS certifikuje proces pro implement...

Firemní intranet Cofely na platformě Mic...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí ...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí fin...

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Micros...

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčov...

Microsoft Dynamics NAV 2013 bude řídit d...

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové...

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynam...