logo NAVISYS s.r.o.

NAVISYS je partnerem společnosti MultiSoft Kft.

NAVISYS navázal v červnu 2013 strategickou spolupráci se společností MultiSoft Kft., která je tvůrcem mobilní aplikace MobileNAV umožňující přístup k informačnímu systému Microsoft Dynamics NAV pomocí SmartPhone či tabletu.

Aplikace MobileNAV umožňuje pomocí chytrého telefonu nebo tabletu přístup k ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Prostřednictvím SmartPhonů a tabletů s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone a aplikace Mobile NAV zajistíte kolegům v prodeji a servisu vzdálený online nebo offline přístup do systému Microsoft Dynamics NAV.

Aplikace MobileNAV umožňuje jednoduchou správu kontaktů, zákazníků a úkolů, tvorbu nabídek či objednávek v terénu s využitím snímání čárových kódů, správu servisních zakázek nebo řízení zásob. Samozřejmostí je využití výhodných funkcí telefonu. Přímo z aplikace je možné zahájit hovor i posílat e-maily a integrovaná mapa vám pomůže při plánování trasy.

Management má přístup k automaticky generovaným sestavám, které slouží jako podklad pro strategická rozhodování.

Společnost MultiSoft Kft. působí na trhu od roku 1991 a řadí se k partnerům společnosti Microsoft. Zabývá se implementací produktů značky Microsoft Dynamics CRM a NAV a mobilní verze ERP systému - MobileNAV.

Další články k tématům - Android - CRM - Dynamics - ERP - SmartPhone - tablet

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 19. srpna 2013 - pondělí

Další články od NAVISYS s.r.o.