share itpoint.cz

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s PlannerOne V6.0

Společnost Ortems uvádí nejnovější verzi řešení pro plánování výroby a zdrojů PlannerOne V6.0. Nová verze modulů pro plánování výroby a zdrojů klade důraz na dokonalou kompatibilitu s MS Dynamics NAV a všemi jeho aplikacemi.

Nová verze řešení pro plánování PlannerOne V6.0 přináší rychlejší implementaci a spuštění výrobních operací, lepší vizuální analýzy a je kompatibilní s Dynamics NAV 2013R2, 2015, 2016 a 2017.

Hlavní úpravy a vylepšení:

  • díky nové funkci pro rozdělení instalačních etap PlannerOne V6.0 umožňuje uvést řešení pro plánování výroby a zdrojů do provozu během velmi krátké doby
  • instalace je nyní založena na technologii PowerShell, která poskytuje opakovatelná, standardizovaná a automatizovaná nasazení
  • díky vylepšením snížíte celkové náklady na implementaci i následnou podporu
  • nasazení v cloudu usnadňuje nástroj PlannerOne Web Manager
  • k implementaci není potřeba separátní databáze

Větší míra agility při plánování

PlannerOne V6.0 zajišťuje, že specifické operace běží v předem definovaném čase a klade důraz na to, aby byl dodržen naplánovaný začátek i konec výroby na plánovaných strojích. Kdykoli se můžete ujistit v jaké fázi výroby je konkrétní zakázka.

Důraz je také kladen na správu zakázek s vyšší prioritou. Jejich plánování probíhá automaticky v předstihu.

Vizuální analýza Made Easy

Grafické prostředí je pro uživatele přívětivější než kdykoli předtím. To umožňuje lepší orientaci v Ganttově diagramu i ve schématech znázorňujících zatížení zdrojů. Stav pracovního příkazu je definován na barevné škále, která usnadňuje vizuální analýzu.

Tato identifikace je zachována i při exportu dat do excelu.

NAVISYS & Ortems

V roce 2015 jsme uzavřeli partnerskou smlouvu se společností ORTEMS S.A.S a stali se tak expertním distributorem a kompetenčním centrem pro Českou republiku. Tímto krokem získává produkt Planner One silného partnera s implementačními zkušenostmi z výrobních podniků pro rozvoj a podporu produktu na českém trhu.

ERP Microsoft Dynamics NAV v kombinaci s PlannerOne přináší uživatelům unikátní řešení pro pokročilé plánování a realizaci celého výrobního procesu a tím významně upevňuje svoji přední pozici mezi komplexními systémy pro výrobní podniky.

O PlannerOne

Produkt PlannerOne společnosti Ortems je specializovaným nástrojem pokročilého plánování výroby (APS), který je plně integrován s ERP systémem Microsoft Dynamics NAV.

Rozšiřuje funkčnosti Microsoft Dynamics NAV o dva moduly:

  • Plánování výroby (Production Scheduler) - modul se zaměřuje na snižování zásob, zvyšování účinnosti a přesnější načasování dodávek
  • Plánování zdrojů (Resource Planner) - modul optimalizuje řízení projektů, servisu či údržby a graficky pracuje s využitím dostupných zdrojů

PlannerOne je vyvinut pomocí nejnovějších technologií společnosti Microsoft (Visual Studio 2015, .Net 4.5) a je integrován do Windows klienta (RTC), klienta pro mobilní zařízení i do webového klienta systému MS Dynamics NAV. Primárně je aplikace navržena pro uživatelsky jednoduché a intuitivní plánování a navrhování procesů více uživateli.

Respektuje logiku jejich rolí ve společnosti, na základě kterých automaticky přizpůsobuje uživatelské prostředí.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 9. února 2017 - čtvrtek, čteno 441x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články NAVISYS s.r.o.

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s Pl...

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynam...

Jet Professional 2017 pro pokročilý repo...

Akvizice Ortems společností Dassault Sys...

Optimalizace plánování výroby a zdrojů s...

NAVISYS certifikuje proces pro implement...

Firemní intranet Cofely na platformě Mic...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí ...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí fin...

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Micros...

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčov...

Microsoft Dynamics NAV 2013 bude řídit d...

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové...

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynam...