logo NAVISYS s.r.o.

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s PlannerOne V6.0

Společnost Ortems uvádí nejnovější verzi řešení pro plánování výroby a zdrojů PlannerOne V6.0. Nová verze modulů pro plánování výroby a zdrojů klade důraz na dokonalou kompatibilitu s MS Dynamics NAV a všemi jeho aplikacemi.

Nová verze řešení pro plánování PlannerOne V6.0 přináší rychlejší implementaci a spuštění výrobních operací, lepší vizuální analýzy a je kompatibilní s Dynamics NAV 2013R2, 2015, 2016 a 2017.

Hlavní úpravy a vylepšení:

Větší míra agility při plánování

PlannerOne V6.0 zajišťuje, že specifické operace běží v předem definovaném čase a klade důraz na to, aby byl dodržen naplánovaný začátek i konec výroby na plánovaných strojích. Kdykoli se můžete ujistit v jaké fázi výroby je konkrétní zakázka.

Důraz je také kladen na správu zakázek s vyšší prioritou. Jejich plánování probíhá automaticky v předstihu.

Vizuální analýza Made Easy

Grafické prostředí je pro uživatele přívětivější než kdykoli předtím. To umožňuje lepší orientaci v Ganttově diagramu i ve schématech znázorňujících zatížení zdrojů. Stav pracovního příkazu je definován na barevné škále, která usnadňuje vizuální analýzu.

Tato identifikace je zachována i při exportu dat do excelu.

NAVISYS & Ortems

V roce 2015 jsme uzavřeli partnerskou smlouvu se společností ORTEMS S.A.S a stali se tak expertním distributorem a kompetenčním centrem pro Českou republiku. Tímto krokem získává produkt Planner One silného partnera s implementačními zkušenostmi z výrobních podniků pro rozvoj a podporu produktu na českém trhu.

ERP Microsoft Dynamics NAV v kombinaci s PlannerOne přináší uživatelům unikátní řešení pro pokročilé plánování a realizaci celého výrobního procesu a tím významně upevňuje svoji přední pozici mezi komplexními systémy pro výrobní podniky.

O PlannerOne

Produkt PlannerOne společnosti Ortems je specializovaným nástrojem pokročilého plánování výroby (APS), který je plně integrován s ERP systémem Microsoft Dynamics NAV.

Rozšiřuje funkčnosti Microsoft Dynamics NAV o dva moduly:

PlannerOne je vyvinut pomocí nejnovějších technologií společnosti Microsoft (Visual Studio 2015, .Net 4.5) a je integrován do Windows klienta (RTC), klienta pro mobilní zařízení i do webového klienta systému MS Dynamics NAV. Primárně je aplikace navržena pro uživatelsky jednoduché a intuitivní plánování a navrhování procesů více uživateli.

Respektuje logiku jejich rolí ve společnosti, na základě kterých automaticky přizpůsobuje uživatelské prostředí.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 9. února 2017 - čtvrtek

Další články NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.