logo NAVISYS s.r.o.

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2

Společnost Tritón Pardubice pořizuje nejnovější verzi ERP systému Microsoft Dynamics NAV 2013 R2. Implementačním partnerem je NAVISYS, se kterým má Tritón dlouhodobou zkušenost v oblasti správy informačního systému.

Společnost Tritón Pardubice dosud používala k řízení procesů podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV 5.1. Vzhledem k dynamickému vývoji společnosti Tritón se rozhodli implementovat novou verzi MS Dynamics NAV.

Dlouhodobé zkušenosti a profesionalita se staly klíčovými faktory při výběru implementačního partnera, kterým nadále zůstává NAVISYS. Přechodem na novou verzi MS Dynamics NAV 2013 R2, která disponuje řadou inovativních funkcí a vylepšení oproti předchozím verzím, získá Tritón Pardubice moderní technologickou platformu, pokrývající oblast financí, skladu a zásob, nákupu a prodeje, výroby a reportingu.

Spuštění nové verze informačního systému je stanoveno na podzim roku 2014.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikový informační systém, určený pro řízení klíčových procesů ve společnosti. Umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti pomocí široké škály reportů, automatizuje procesy, související s financemi, obchodem a marketingem, výrobou, sklady a zásobováním a mnoha jinými.

ERP systém Microsoft Dynamics NAV je určen pro středně velké společnosti, které hledají softwarové řešení, které vyniká svou jednoduchostí, pružností a intuitivním uživatelským prostředím.

O společnosti Tritón Pardubice

Tritón Pardubice, se sídlem v Pardubicích - Starý Mateřov, byl založen v roce 1993 se zaměřením na prodej komponent pro výstavbu počítačových sítí. S odstupem času, jak se společnost vyvíjela, rozhodla se vyrábět datové rozvaděče s využitím nejmodernějších výrobních technologií. Společnost klade důraz na ekologii celého výrobního procesu a na dodržování kvality výroby dle certifikátu ISO 9001:2009.

Řadí se mezi přední evropské výrobce 19" rozvaděčů a převážnou část své produkce exportuje do řady zemí celé Evropy. Produktové portfolio doplňuje výroba šaten a kovového nábytku.

ŠTÍTKY - Dynamics - ERP - rozvaděč

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 2. září 2014 - úterý

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.
Power BI Day 2018