logo itpoint.cz

Martin Skalík

Finanční a administrativní ředitel společnosti DNS

Martin Skalík - DNS a.s.logo DNS a.s.

Paralelně s tím budeme společně s managementem a akcionáři DNS realizovat dlouhodobou strategickou vizi - být první volbou pro naše partnery, zákazníky a dodavatele. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.

Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice DNS jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera ve vztahu k zákazníkům a dodavatelům.

Jaroslav Řasa

Zakladatel společnosti ABRA

Jaroslav Řasa - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Jízda na kole není pouhou dopravou, ale určitou formou meditace. Často nás při ní napadne řešení problému, se kterým jsme se dlouho mořili. Jízda na kole nám tak pomáhá jak ke zlepšení naší kondice, tak ke zlepšení našich produktů a služeb.

Zážitky z cesty a myšlenky, které nám přivane vítr svištící kolem uší, přetavíme do nápadů, kterými posléze zpříjemníme jízdu i našim klientům.

Gabriela Němcová

Productized Services Team Leader Hay Group Česká republika

Gabriela Němcová - Hay Group Česká republikalogo Hay Group Česká republikaLinkedIn

Jde o přelomový nástroj v oblasti profesionálního rozvoje. Journey kombinuje špičkovou technologii s dlouhodobými znalostmi a zkušenostmi Hay Group v oblasti využívání potenciálu zaměstnanců. Pokud jsou technologie, hry a sociální média součástí problému, tak bychom je měli použít i na jeho řešení.

David Švejda

Expert na digitální technologie společnosti Accenture Central Europe B.V.

David Švejda - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

Zásadním společným jmenovatelem všech trendů je jednoznačný obrat k digitální sdílené ekonomice, která mění vše od základu. Hlavní roli hraje stále personalizovanější internet, orientace na výstupy namísto produktů, rychlý pokrok v oblasti platforem, vznik inteligentních firem a změna pohledu na pracovní síly.

Průkopníci jsou již dnes schopni díky technologiím lépe poznat svého zákazníka a nabízet mu díky personalizaci produkt zcela na míru, což jim přináší nové nemalé zisky.

Jaromír Novák

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu

Jaromír Novák - Český telekomunikační úřadlogo Český telekomunikační úřadLinkedIn

Vedle podpory hospodářské soutěže v oblasti vysokorychlostního přístupu k internetu mají podmínky aukce zaručit, že s přiděleným spektrem budou operátoři hospodařit efektivně.

Bask Iyer

IT ředitel společnosti VMware

Bask Iyer - VMware INClogo VMware INCLinkedIn

Jsem velmi rád, že budu moci řídit IT ve společnosti VMware a stanu se součástí týmu, který pomáhá řešit potřeby více než půl milionu zákazníků po celém světě. A nemohu se dočkat, až budu mít příležitost využívat jedinečnou sadu produktů VMware jako centrální součást vlastního IT řešení společnosti.

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Naše březnová nabídka je určena všem zákazníkům, kteří se bojí výpadku serveru ať již z bezpečnostních nebo ekonomických důvodů. A neomezujeme se v nabídce pouze na nové zákazníky, sleva se vztahuje i na stávající klienty, kterým k jejich jednomu serveru přidáme se slevou ten druhý a zvýšíme mu tak odolnost hostovaných služeb.

Pavel Ort

Ředitel projektů a podpory uživatelůspolečnosti Saul IS

Pavel Ort - Saul informační systémy s.r.o.logo Saul informační systémy s.r.o.

Tým našich konzultantů se skládá z odborníků na jednotlivé podnikové agendy a technologie. Zaměstnáváme i absolventy vysokých škol se zaměřením na ekonomii a IT. Pro naše zákazníky tvoříme i individuální řešení podle specifických požadavků. Systém RIS je pro malé, střední i velké společnosti.

Dokáže pojmout i desítky uživatelů a velké množství dat při zachování uživatelské rychlosti a přívětivosti. Pro manažery a pracovníky v oblasti reportingu a kontrolingu dodáváme náš manažerský informační systém TOP-RIS.

Tomáš Brabec

Obchodní ředitel společnosti Saul IS

Tomáš Brabec - Saul informační systémy s.r.o.logo Saul informační systémy s.r.o.LinkedIn

Konkurenceschopnost na trhu je veliká, tudíž uspějí jen kvalitní řešení s přidanou hodnotou, ať už je jakákoliv. Výhodu tím pádem získá zákazník, který za stejné peníze bude mít kvalitnější služby a robustnější řešení. Nasazení nových technologií nám umožňuje i nové možnosti ve vývoji.

Jiří Stich

Head of Telco, Media + Utilities společnosti Atos IT Solutions and Services

Jiří Stich - Atos IT Solutions and Services, s.r.o.logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.LinkedIn

Je zbytečné, aby na energetických dispečincích dispečeři sledovali aktuální stav milionů odběrných míst a tisíců menších výrobních zdrojů. To za ně musí udělat právě moderní technologie a dispečery informovat jen o nestandardních jevech, které vyžadují lidský zásah.

Odborné studie a zkušenosti ze zahraničních projektů ukazují, že efektivnějším řízením spotřeby, využitím nových možností pro optimalizaci provozování budov a díky informacím, které tyto inteligentní systémy poskytují, lze dosáhnout až 30% úspory nákladů.

124