logo itpoint.cz

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Od spojení si slibujeme především kvalitní propojení sponzoringového projektu s klasickou marketingovou komunikací našich robustních server clusterových řešení a velkých datových úložišť.

Na své si ale příjdou i naši fanoušci a odběratelé newsletteru, kteří získají možnost vyhrát např. lístky na turnaje a další předměty spojené s MMA.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Z obou seminářů vyplynul jasný nárůst zájmu o taková moderní ICT řešení, u kterých je ve velmi krátké době možné vidět přínos pro firmy a uživatele daných systémů. Přehledné a srozumitelné podklady pro rozhodování přístupné okamžitě a kdekoli, možnost řešit problémy nebo diskutovat na konkrétní témata bez nutnosti scházet se osobně na konkrétním místě, nové trendy v komunikačním řešení dostupné prakticky pro všechny firmy a zvládnutí velkého objemu dat, tzv. BIG DATA.

To vše umocněné možností využít tato řešení z cloudu, tj. bez investiční náročnosti, jsou velkým hitem, a zcela oprávněně. Úspora nákladů a rychlost, s jakou lze rozhodovat, hrají hlavní roli.

Otto Bárta

Ředitel slovenské pobočky společnosti PREMIER system

Otto Bárta - PREMIER system, a.s.logo PREMIER system, a.s.

Na Slovensku je současné zveřejnění kontrolního výkazu DPH (detailní XML výkaz po fakturách) mnohonásobně účinnější než nynější podoba českých opatření. V konečném důsledku je slovenská varianta i pohodlnější, neboť neobtěžuje neustálým zjišťováním informací o dodavateli. Jednou měsíčně se zašle soubor na příslušný úřad, vše ostatní zajišťuje software.

Svatoslav Novák

Prezident ICT UNIE

Svatoslav Novák - ICT UNIE o.s.logo ICT UNIE o.s.

Jednoznačně kladně vnímáme fakt, že vláda reflektovala výzvu představitelů ICT průmyslu a danou oblast nakonec do programového prohlášení zahrnula jako jednu z priorit. Velmi pozitivní roli sehrál Svaz průmyslu a dopravy ČR - jeho vedení kromě toho, že se stalo jedním ze signatářů výzvy, připomínkovalo v rámci jednání tripartity původní návrh programového prohlášení a upozornilo na chybějící digitální agendu.

Věříme, že nový kabinet skutečně chápe význam ICT a internetové ekonomiky pro hospodářský růst Česka a bude se těmito tématy koncepčně zabývat. Oborová sdružení a asociace jsou připraveny odborně pomoci.

Petr Závodský

SW Quality Assurance Manager ve společnosti CZ.NIC

Petr Závodský - CZ.NIC, z.s.p.o.logo CZ.NIC, z.s.p.o.LinkedIn

Cílem kurzu je předvést na praktických příkladech některé systémy pro záznam a sledování chyb, uvést účastníky do problematiky automatizovaného testování a seznámit s konkrétníma dvěma nástroji automatizovaného testování (Selenium HQ a Apache Jmeter). Ty uživatelé ocení především při testování webových aplikací.

Ján Simkanič

Předseda výkonné rady SPIR

Ján Simkanič - Sdružení pro internetovou reklamulogo Sdružení pro internetovou reklamuLinkedIn

Pokud bychom měli určit nějaký trend, pak kromě obecného růstu obratu v ceníkových cenách lze jistě hovořit o prohlubující se pestrosti obchodních modelů a formátů inzertních ploch a s tím spojené diverzifikaci investic.

Petr Jirků

Ředitel HP divize společnosti DNS

Petr Jirků - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Získání takového ocenění je pro DNS symbolem, že jde správnou, lepší, cestou. Děkujeme všem našim HP partnerům za jejich důvěru a spolupráci v roce 2013. Věříme, že tomu bude stejně i v příštím roce.

Vladimír Přikryl

Generální ředitel společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Vladimír Přikryl - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Každý lékař denně udělá desítky závažných rozhodnutí. Díky rychlému rozvoji informačních technologií už na ně nemusí být sám. V laboratorních i nemocničních informačních systémech je k dispozici velké množství anonymních dat, výsledků laboratorních vyšetření nebo diagnóz. Lékař se tak už nemusí odkazovat jen k případům své vlastní praxe.

Historická data mohou pomoci i při predikci či upozornění na hrozící zdravotní problémy. Lékař tak bude schopen zachytit onemocnění mnohem dříve než doposud.

Lucie Cerhová

Marketingová specialistka společnosti DNS

Lucie Cerhová - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Jsme rádi za obhajobu druhého místa, na druhou stranu bychom ale zase rádi postoupili o stupínek výše. Do příštího ročníku hlasování je to pro nás tedy signál a motivace k tomu, abychom se snažili ještě více.

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Po více než půlročním testování jsme se rozhodli rozšířit naši komerční nabídku o služby s vysokou dostupností a smluvním zajištěním 99,96 %, které nabízíme jak ve variantě dedicated, tak i ve variantě managed, tedy nejen se zárukou vysoké dostupnosti, ale i se zákaznickou administrací.

Serverový cluster můžeme zákazníkům následně virtualizovat a umožnit jim tak např. web hosting prémiových služeb.

Roman Kopecký

Ředitel Business Development společnosti Algotech

Roman Kopecký - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Workshop pořádáme proto, že vidíme, jaký obrovský přínos pro zákazníky tento analytický nástroj má a jaké jim může otevřít možnosti. Zaregistrovaní účastníci budou v rámci workshopu dokonce sami moci vyzkoušet sílu tohoto nástroje cestou našeho cloudového řešení, takže si na místě ověří, že aktuální informace související s podnikáním mohou mít opravdu kdykoli a kdekoli.

124