logo itpoint.cz

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Britský trh je v rámci serverhostingové nabídky 3 - 5 let před námi. Kromě nových zákazníků nám tedy vstup do Británie přinesl nové zkušenosti, které chceme následně zprostředkovat i našim českým zákazníkům.

Jaroslav Řasa

Zakladatel společnosti ABRA

Jaroslav Řasa - ABRA Software a.s.logo ABRA Software a.s.LinkedIn

Jde mi o spojení sil českých výrobců ERP pro zahraniční expanzi. Myslím, že umění našich specialistů si zaslouží účast ve světové soutěži. Tvůrci FlexiBee do našeho týmu jednoznačně patří. Oceňuji jejich schopnost vizionářství, vytrvalosti a odvahy, se kterou dovedli svou firmu na první místo on-line systémů v ČR.

Spojení v nejbližší budoucnosti přinese domácím i světovým zákazníkům přehledné podnikové informační systémy, dostupné on-line přes internet z cloudu i off-line pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac OS X, Linux, Android a iOS. Spojení mi dává smysl i lidsky, s kolegy z FlexiBee se výborně spolupracuje. Myslím, že to je v životě nesmírně důležité.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Mottem našeho Nadačního fondu je, že každá pomoc se počítá. Tato podpora je krásným příkladem, co je možné udělat, když lidé nejsou lhostejní. Věřím, že Jankovi nový vozík budeme moci v krátké době pořídit. Zbytek peněz chceme sehnat sbírkou víček a finančním darem od společnosti ALGOTECH.

Petr Kuchař

Vedoucí pracovní skupiny Elektronické standardy výměny dat ICT UNIE

Petr Kuchař - ICT UNIE o.s.logo ICT UNIE o.s.

Koaliční smlouva i programové prohlášení nové vlády se jednoznačně hlásí k zavedení elektronické fakturace ve veřejných zakázkách. Česko by tak mohlo následovat úspěšné příklady některých zemí, např. Dánska nebo Finska, kde tento krok urychlil i elektronizaci dokladů v soukromém sektoru a přispěl k rozvoji digitální ekonomiky.

Svatoslav Novák

Prezident ICT UNIE

Svatoslav Novák - ICT UNIE o.s.logo ICT UNIE o.s.

Spolupráce obou silných sdružení, jimiž ICT UNIE a ČBA nepochybně jsou, úspěšně probíhá již několik měsíců. Věřím, že její další rozšíření a spojení kompetencí našich odborníků pomůže k prosazení řady dalších pozitivních kroků. Ty budou přínosem pro občany, podnikatelskou sféru i celkovou konkurenceschopnost Česka.

Milan Randl

Ředitel společnosti Loxone pro ČR a SR

Milan Randl - Loxone, s.r.o.logo Loxone, s.r.o.LinkedIn

Loxone se výrobky a technologií Air výrazně zapisuje na trh s domácí automatizací. Možnosti bezdrátové technologie jsou úplně stejné, jako v drátové variantě a mohou se dle potřeb různě kombinovat. Navíc je nastavení a používání produktů velmi jednoduché a extrémně rychlé.

Technologie Air již není jen pouhé elektrické ovládání koncových prvků 1:1 s možností ovládání přes telefon, ale přináší do domu skutečně inteligenci.

Thomas Moser

Jednatel společnosti Loxone

Thomas Moser - Loxone, s.r.o.logo Loxone, s.r.o.LinkedIn

Díky Loxone Air si může výhody chytrého bydlení užívat každý i v již hotových stavbách. Má tak kdykoliv pod kontrolou své lampy nebo třeba přímotopy.

Martin Peterka

Provozní ředitel sdružení CZ.NIC

Martin Peterka - CZ.NIC, z.s.p.o.logo CZ.NIC, z.s.p.o.

Této významné a prestižní ceny si velice vážíme. Český zavináč pro naše sdružení přestavuje ocenění za naše dlouhodobé úsilí při budování internetové infrastruktury v České republice a podpoře veřejné správy.

Marián Jurík

Ředitel společnosti SEFIRA

Marián Jurík - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Vážíme si, že si společnost Algotech vybrala pro spolupráci naši společnost. Můžeme tak realizovat naše záměry v poskytování digitálního archivu v cloudu se silným partnerem v oblasti sdílených služeb.

Náš produkt OBELISK Archive je tak v dobré společnosti aplikací producentů světových značek, což pro nás nejen velká radost, ale také obrovský závazek.

František Zeman

Generální ředitel společnosti Algotech

František Zeman - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Jako vlastník a provozovatel jednoho z nejmodernějších a z pohledu aplikací nejkomplexnějšího Centra sdílených služeb v regionu CEE jsme hledali spolehlivého partnera s kvalitním produktem také pro oblast správy dokumentů.

Partnerství se společností SEFIRA a uzavření smlouvy s tak významnou společností jako je OSPAP a.s je důkazem toho, že jsme zvolili správně.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Samotný Skype jde v tomto ohledu příkladem. V našem týmu zaměstnáváme 13 % žen a rozhodně se snažíme toto číslo zvyšovat. Pracují přitom na významných pozicích a velmi zajímavých projektech, které mají celoglobální dosah. Jelikož v naší kanceláři i nadále přijímáme nové zaměstnance, hledáme neustále zajímavé talenty i mezi ženami.

125