logo itpoint.cz

Martin Tunys

Key Account Manager oblasti automotive společnosti WEBCOM

Martin Tunys - WEBCOM a.s.logo WEBCOM a.s.LinkedIn

Systém incadea.engine DMS je používán v řadě světových automobilových značek u více jak 70000 koncových uživatelů. Segment automobilového průmyslu je pro nás klíčový a dlouhodobě realizujeme implementační projekty s následnou servisní podporou pro významné automobilové společnosti nejen v Čechách, ale i po celé Evropě.

Získání exkluzivního partnerství v Polsku od společnosti incadea GmbH je pro nás potvrzením, že implementace řešení realizujeme na vysoké odborné úrovni. Zároveň je to také velký závazek k tomu, abychom nadále zvyšovali kvalitu a profesionalitu svých služeb a tím zlepšovali spokojenost zákazníků.

Petr Dvořák

Viceprezident pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone

Petr Dvořák - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

Pozitivní zkušenost zákazníků s naší datovou sítí je hlavní prioritou letošního roku. Nesnažíme se proto jen zvyšovat rychlost a pokrytí, ale současně také inovujeme portfolio a nastavení služeb tak, aby více zákazníků mohlo efektivněji používat mobilní internet v nejvyšší možné rychlosti.

Nechceme nadále snižovat pozitivní zkušenost zákazníků drastickým zpomalením rychlosti. Je to podobné, jako kdybychom zákazníkům záměrně rušili kvalitu hovoru po vyčerpání minut v balíčku.

Chceme mít jistotu, že do té doby stihneme informovat všechny zákazníky, kterých se změna týká. Ještě před koncem roku představíme další novinky, které přinesou zákazníkům nové možnosti, jak efektivně využít rychlou mobilní síť Turbo Internet.

Ondřej Vlček

Provozní ředitel společnosti AVAST Software

Ondřej Vlček - AVAST Software s.r.o.logo AVAST Software s.r.o.LinkedIn

Množství osobních údajů, které se nám podařilo získat, bylo ohromující. Narazili jsme na vše od vyplněného formuláře na úvěr až po více než 250 lechtivých fotografií. Zakoupili jsme různá zařízení se systémem Android a pomocí snadno dostupného softwaru obnovili osobní data, která v telefonech zůstala. Závěrem bylo, že pokud se data na použitém telefonu důkladně nepřepíšou, dají se velmi jednoduše obnovit.

Denně je k prodeji na stránce eBay více než 80000 použitých chytrých telefonů. Jak ukázala naše studie, spolu s těmito telefony lidé ale také prodávají své vzpomínky a osobní údaje. Obrázky, e-maily a další dokumenty vymazané z telefonů lze snadno zneužít ke krádeži identity, vydírání nebo za účelem pronásledování. Prodejem použitých telefonů si lze sice vydělat trochu peněz navíc, ale na druhou stranu můžete ohrozit své soukromí

Stanislav Hlobilek

Výkonný ředitel společnosti WEBCOM

Stanislav Hlobilek - WEBCOM a.s.logo WEBCOM a.s.LinkedIn

Naším cílem je, aby se Webcom Education Point stal místem, kde se budou koncentrovat špičkoví odborníci z naší branže, právě tady budou schopni poskytovat nejen našim zaměstnancům, obchodním partnerům, ale také široké veřejnosti ty nejnovější poznatky a informace z oboru.

Jsme si vědomi faktu, že pouze vysoce erudovaní profesionálové mohou adekvátně prospívat svým firmám i celé společnosti.

Tomáš Kudrna

Training center manager společnosti WEBCOM

Tomáš Kudrna - WEBCOM a.s.logo WEBCOM a.s.LinkedIn

Samozřejmostí je pro nás zajištění plného servisu potřebného pro hladký průběh školení - od přípravy výukových materiálů, přes zajištění občerstvení až po splnění individuálních požadavků.

Všechny kurzy jsou vyučovány IT odborníky s potřebnou certifikací a mnohaletou znalostí dané problematiky.

Miroslav Bauer

Senior Business Consultant společnosti KOMIX

Miroslav Bauer - KOMIX s.r.o.logo KOMIX s.r.o.LinkedIn

Schopnost efektivně měřit výkonnost každé organizace je jedním z hlavních předpokladů k zajištění jejího růstu. K tomu je nutné správně stanovit měřitelné ukazatele, tzv. KPI (Key Performance Indicators), jejichž vývoj ukazuje směr, kterým se organizace pohybuje.

V kurzu Certified KPI Professional získají účastníci všechny potřebné znalosti k tomu, aby KPI dokázali správně nastavit a následně vyhodnotit.

David Špinar

Head of Performance společnosti Google Czech Republic

David Špinar - Google Czech Republic, s.r.o.logo Google Czech Republic, s.r.o.LinkedIn

Letos v dubnu jsem po devíti letech odešel z H1.cz a rozmýšlel se, co dál. Protože jsem byl vždy zvyklý pracovat ve firmě, která udává směr ve svém oboru, tak když mě oslovil Google, v podstatě nebylo nad čím váhat. Zároveň se také těším, jak budu moci svou novou roli využít k tomu, co dělám už mnoho let.

Tedy podporovat český online marketing, rozvíjet chytrá reklamní řešení pro české inzerenty a agentury a propagovat výkonnostní pojetí marketingu.

Taťána le Moigne

Ředitelka společnosti Google Czech Republic

Taťána le Moigne - Google Czech Republic, s.r.o.logo Google Czech Republic, s.r.o.LinkedIn

Davida si nesmírně vážím za to, jaký standard profesionality, kvality a služby klientovi na českém trhu vytvořil, a vždy jsem ho vnímala jako úspěšného marketingového profesionála s vynikajícím obchodním i manažerským talentem.

Zároveň dokázal zůstat nohama na zemi a mít čas i na svůj vlastní život. Jsem nadšená, že přijal naši nabídku a připojil se k našemu týmu.

Martin Dlabač

Sales Manager společnosti WEBCOM

Martin Dlabač - WEBCOM a.s.logo WEBCOM a.s.LinkedIn

Dostát těmto nárokům není snadné, ale ne nemožné. Informační systém UMAX Dynamics AX komplexně pokrývá zákaznické procesy od marketingu a správy produktů, přes služby zákazníkům, až po fakturaci, výběr plateb a dosahuje značného zjednodušení a snížení celkových nákladů na obsluhu zákazníků.

To bylo i jedním z hlavních důvodů, proč se například společnost E.ON The Netherlands rozhodla právě pro toto řešení.

Andrea De Sousa

Marketingová manažerka společnosti LG Electronics CZ

Andrea De Sousa - LG Electronics CZ s.r.o.logo LG Electronics CZ s.r.o.

Byla jsem velmi mile překvapena rozmanitostí natočených videí. Je vidět, že filmoví fanoušci jsou opravdu kreativní lidé. Mezi oblíbená témata patřilo pochopitelně festivalové dění, děti a okolí Karlových Varů či netradiční aktivity návštěvníků. Na finální verzi se opravdu těším, bude to bezpochyby nevšední zážitek.

Martin Hruška

Manažer divize Microsoft Office společnosti MICROSOFT

Martin Hruška - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

V současné době využívá v České republice službu Office 365 již několik tisíc organizací a další velmi rychle přibývají.

126