logo itpoint.cz

František Mikeš

Obchodní ředitel divize IT společnosti Schneider Electric

František Mikeš - Schneider Electric CZ, s.r.o.logo Schneider Electric CZ, s.r.o.LinkedIn

Každý z nás někdy potřeboval, aby mu baterie vydržela déle, třeba když cestujeme nebo jsme v práci. Externí baterie APC Mobile Power Pack byla navržena tak, abychom mohli využívat aplikace, které potřebujeme, a to kdykoli a kdekoli.

Třeba stáhnout e-maily nebo jiné dokumenty, připojit se na Twitter nebo nahrát fotografie a videa z festivalu - to už nebude problém. Díky novému záložnímu zdroji energie nemusíme nervózně sledovat indikátor baterie a doufat, že se telefon nevybije.

Karol Kubeczka

Ředitel sektoru Utilitity a Manufacturing společnosti Ness Technologies

Karol Kubeczka - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.

Samozřejmě nás těší, že jsme pro tak významnou společnost úspěšně dodali celé řešení, včetně poměrně náročné fáze uvedení do provozu. Zhodnocujeme tak naše zkušenosti z řady dalších projektů a dlouhodobého zaměření na tento typ služeb.

Výsledkem jsou systémy, které dokážeme maximálně přizpůsobit zákazníkům a jejich businessu. Poskytujeme kombinaci vyspělých technologií a návratnosti investic. Také proto se na nás 85 % klientů obrací opakovaně nebo jsou našimi stálými zákazníky.

David Reichel

Ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy

David Reichel - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

ORION Instantní platba je zcela novou doplňkovou službou řešení ORION EDI. Využívá skutečnosti, že naše konsolidační centrum ORION každý měsíc přenese více než dva miliony dokladů tisícům obchodujících protistran.

Po aktivaci této služby stačí kliknout na vybranou pohledávku a zajistit si tak příslušné finanční prostředky až o několik měsíců dříve, což může být například pro další růst mladé a rychle se rozvíjející firmy zcela klíčové.

Takové firmy přitom v drtivé většině případů na klasický bankovní faktoring s celou řadou překážek a omezení nedosáhnou.

Karel Janeček

Jeden ze zakladatelů a předseda správní rady NFPK

Karel Janeček - Nadační fond proti korupcilogo Nadační fond proti korupci

Jsem rád, že se nám již počtvrté podařilo ocenit osobnosti, které se nebály jít s kůží na trh a oznámily korupci nebo upozornily na machinace s veřejnými prostředky. Odvaha těchto lidí je pro nás všechny inspirací.

Jiří Švarc

Ředitel vývoje sítě společnosti Vodafone

Jiří Švarc - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

Rozhodli jsme se jít trochu jinou cestou a kromě pokrývání velkých měst rychlý mobilní internet zpřístupnit i populaci mimo města včetně odlehlých oblastí. Nabídli jsme tak mobilní data co největšímu počtu obyvatel, kteří doposud tuto možnost neměli.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že se nám daří stále více propojovat Skype a Lync, již před rokem jsme tyto dvě aplikace spojili zprávami a audiohovory a nyní přinášíme i videohovory.

Věříme, že to našim uživatelům ušetří mnoho času a energie jak v práci, tak v osobním životě.

David Kolář

Marketingový ředitel společnosti Hornbach

David Kolář - ITPOINT.CZlogo ITPOINT.CZLinkedIn

Neustále se snažíme profesionálním stavitelům i kutilům poskytovat ten nejlepší servis. WiFi připojení zdarma je standardem obchodních center, proto jsme se i my v Hornbachu rozhodli, že tuto bezplatnou službu nabídneme také nakupujícím v našich velkoplošných prodejnách.

Alena Králíková

Manažerka společenské odpovědnosti ČSOB a Ery

Alena Králíková - Československá obchodní banka, a. s.logo Československá obchodní banka, a. s.LinkedIn

Rádi bychom uživatelům maximálně usnadnili možnosti, jak přispět na dobrou věc. Všechny organizace jsou prověřené, takže dárci mají jistotu, že peníze půjdou v plné výši na konkrétní projekty a pomůžou konkrétním lidem. Zároveň poskytujeme nejmodernější platební metody, takže platba je komfortní, rychlá a bezpečná.

Do seznamu k prověření jsou zařazovány všechny neziskové organizace, které mají zřízené Klikni a daruj Konto pro neziskovky. Nabídka je tedy nejen kvalitní a prověřená, ale i velmi široká. Myslím, že si vybere opravdu každý.

Dalším zjednodušením je platba pomocí QR kódu. Kdekoli na ulici uvidíte prezentaci charitativní akce s logem Klikni a daruj, jednoduše načtete QR kód a přes aplikaci můžete okamžitě přispět na dobrou věc.

Thomas Steffen

Ředitel pro výzkum a vývoj, řízení kvality a služeb společnosti Rittal

Thomas Steffen - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.

Naši zákazníci mohou realizovat individuální rozváděčová řešení v co možná nejkratším čase a to díky globálně jedinečnému sortimentu příslušenství.

TS 8 má mnoho výhod: jednou z nich je, že téměř vše se instaluje a funguje intuitivně, protože všechny součásti jsou standardizované a jednoduché.

Bill Lucchini

Hlavní viceprezident a generální manažer divize Sophos Cloud

Bill Lucchini - Sophoslogo SophosLinkedIn

Pokud přirovnáme kompromitaci desktopu ke krádeži peněženky, je průnik do serveru srovnatelný s vyloupením banky. Dnešní firmy a organizace potřebují nejmodernější ochranu.

Díky Sophos Cloud Server Protection mohou přetížení IT pracovníci zabezpečit serverová prostředí pomocí inovativního, vysoce výkonného a snadno spravovaného řešení.

Ondřej Žatečka

Specialista na projekční techniku společnosti AUDIOPRO

Ondřej Žatečka - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Nová projekční plocha Black Diamond Zero Edge přináší luxusní estetický design se štíhlým rámem. Ale především, díky speciální vícevrstvé technologii, nabízí vynikající potlačení okolního světla a díky tomu překvapivou kvalitu obrazu.

Hlavní výhodou Black Diamond Zero Edge je možnost docílit kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami. Schopnost eliminovat okolní světlo umožňuje zlepšení kontrastu obrazu až o 900%.

126