logo itpoint.cz

Alexandr Pomazal

Obchodní ředitel společnosti Algotech

Alexandr Pomazal - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.

Jsme opravdu rádi, že jsme se stali vítězným partnerem pro implementaci podnikového informačního systému v tak významné společnosti.

Jsem si jistý, že vybraný systém pokryje všechny požadavky a naplní tak na něj kladené nároky, a společnost Algotech jako vybraný partner s bohatými zkušenostmi provede implementaci k maximální spokojenosti zákazníka.

Lumír Kulda

Specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro

Lumír Kulda - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

V kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří čas a cestovní náklady. K největším benefitům tohoto videokonferenčního řešení patří fakt, že pokud nechcete, tak nemusíte k LifeSize Cloud pořizovat žádné speciální videokonferenční terminály.

Službu můžete používat na svých stávajících mobilních zařízeních, na nichž si nainstalujete jednoduchou a intuitivní aplikaci, která se pravidelně aktualizuje a máte tak k dispozici nejnovější dostupné funkce.

Svatoslav Novák

Prezident ICT UNIE

Svatoslav Novák - ICT UNIE o.s.logo ICT UNIE o.s.

K výraznému zlevnění a urychlení výstavby by pomohly např. změny již zastaralých technických i právních norem nebo přijetí standardů pro budování sdílené infrastruktury. Je dobrou zprávou, že se oborové asociace domluvily na koordinovaném postupu.

Díky tomu se zintenzivní i spolupráce se státními institucemi, zejména MPO a ČTÚ, jejichž zástupci již projevili zájem o účast na jednáních nově zformované komise.

Zdeněk Kroužel

Analytik společnosti IDC CEMA

Zdeněk Kroužel - IDC CEMA s.r.o.logo IDC CEMA s.r.o.LinkedIn

Zdá se, že se HP povedlo přinést skutečnou inovaci na trh 3D tiskáren a vyřešit hlavní neduhy současných 3D tiskových řešení představením doposud nevídané kombinace rychlosti, přesnosti a barevné variability tištěných předmětů.

Současní lídři na trhu 3D tiskáren budou muset na tuto výzvu od HP co nejdříve zareagovat.

Robert Nagle

Viceprezident společnosti InterSystems pro datové platformy

Robert Nagle - InterSystems B.V., organizační složkalogo InterSystems B.V., organizační složkaLinkedIn

Na přesyceném a chaotickém trhu s databázovými nástroji, kde se pohybují jak malí výrobci vysoce specializovaných produktů, tak i velké společnosti, platí pořád to samé: nejvíce ze všeho záleží na datech.

Naši klienti i partneři vědí, že jim nabízíme databázovou platformu, která zvládá obrovské množství rozmanitých dat, s nimiž se dnes setkáváme na každém kroku.

Paul Grabscheid

Viceprezident společnosti InterSystems pro strategické plánování

Paul Grabscheid - InterSystems B.V., organizační složkalogo InterSystems B.V., organizační složkaLinkedIn

Společnost Gartner nás zařadila ve svém hodnocení Magic Quadrant mezi lídry. Věříme, že se v uznání analytiků Gartner odráží to, jak pozitivně klienti vnímají naši snahu nabízet databázovou platformu, která v sobě sdružuje pokročilé technologie pro správu a integraci dat a jejich analýzu.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Jsme nadšeni zájmem, který produkt vyvolává, a není tedy divu, že se workshop protáhl o téměř dvě hodiny vzhledem k odborným dotazům zájemců. Vzhledem k zájmu jsme přesvědčeni, že tento produkt má před sebou opravdu slibnou budoucnost, a proto již máme připravenou jeho mapu rozvoje až do roku 2017.

To ale samozřejmě neznamená, že pokud některý ze zájemců bude preferovat jiné funkcionality, že jeho potřeby neuspokojíme i mimo náš plán. Naopak, pro nás jsou zákazníci partnery a i díky jejich požadavkům se produkt neustále rychle rozvíjí.

Jiří Stich

Head of Telco, Media + Utilities společnosti Atos IT Solutions and Services

Jiří Stich - Atos IT Solutions and Services, s.r.o.logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.LinkedIn

Atos IT Solutions and Services vznikl ze dvou velkých významných společností, francouzského Atos Origin a německého Siemens IT Solutions and Services. Obě země jsou evropskými lídry v oblasti energetiky a proto je jasné, že nově vzniklá firma získala silné portfolio produktů a řešení pro utilitní zákazníky.

Emil Fitoš

Country Manager a CEO společnosti Atos IT Solutions and Services

Emil Fitoš - Atos IT Solutions and Services, s.r.o.logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.LinkedIn

V této chvíli je v projektu Planeta vědomostí zaregistrováno již 15261 učitelů, kteří systém aktivně využívají a další velké množství učitelů, kteří k tomuto řešení přistupují anonymně pouze v režimu pro čtení.

Zajišťování ICT služeb pro Olympijské a Paraolympijské hry je o celé škále řešení, nejen servery, datová centra, ale i například příprava 200000 osobních dokladů pro účastníky OH, konfigurace, testování a zprovoznění více než 10000 zařízení, která byla použita na 30 různých místech v Soči.

Je to také o zajištění bezpečnosti účastníků, například každá vstupenka na soutěže v Soči byla zároveň vízem do Ruska a musela splňovat všechny bezpečnostní standardy.

Pro zajímavost bych uvedl, že např. v průběhu OH v Londýně došlo k 255 milionům bezpečnostních ataků, z čehož bylo 100 skutečných problémů a žádný negativní dopad na Olympijské hry.

Tereza Prosková

Marketing + PR manager společnosti Newton Technologies

Tereza Prosková - NEWTON Technologies, a.s.logo NEWTON Technologies, a.s.LinkedIn

Slečna Inka je v tuto chvíli první stipendistkou nadace, kterou naše společnost podpořila. Věříme, že zdravotní stav Inky se bude i nadále zlepšovat a že se jí podaří úspěšně ukončit její studium práv.

Hlasové technologie si nachází své uplatnění u lidí s handicapem čím dál tím častěji, proto budeme rádi s nadací i nadále spolupracovat.

Jaromír Novák

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu

Jaromír Novák - Český telekomunikační úřadlogo Český telekomunikační úřadLinkedIn

Prostým srovnáním textů je i lidem bez právnického vzdělání zřejmé, že zde dochází k výraznému oslabení práv spotřebitelů. Přílepek, který bere práva spotřebitelům a oslabuje jejich postavení vůči operátorům, vznikl v poslanecké sněmovně a 22.10. 2014 ho schválil senát.

Nadále budeme hledat všechny dostupné cesty, aby český spotřebitel zůstal ochráněn podle evropského standardu a uděláme pro ochranu zákazníků telekomunikačních operátorů vše, co bude v našich silách.

128