logo itpoint.cz

Ondřej Švrček

Obchodní ředitel společnosti Neogenia

Ondřej Švrček - Neogenia s.r.o.logo Neogenia s.r.o.LinkedIn

V současné době máme z tohoto segmentu několik desítek klientů, jejich počet ovšem letos výrazně narostl. Informační SMS představují totiž nejjednodušší způsob, jak dostat mezi návštěvníky lyžařských středisek rychlou zprávu - například o blížícím se nebezpečí. Provozovatelé to navíc využívají jako svoji konkurenční výhodu.

Zaslat SMS lze přitom nejen těm, kteří sdělili své telefonní číslo, ale také všem, kteří se nacházejí v určité oblasti - tedy například na sjezdovce.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Školení uživatelů programu MS Excel je již dlouhodobě nejpoptávanější z naší nabídky. Nabízíme jak proškolení uživatelů - začátečníků, tak i školení pokročilých dovedností, dále specializované kurzy pro ekonomy nebo projektové managery.

Jiří Merz

Jednatel společnosti Merz

Jiří Merz - Merz s.r.o.logo Merz s.r.o.LinkedIn

Velice si rozšíření spolupráce se společností EPCE vážíme. Je to pro nás odměna i závazek poskytovat naše produkty a služby vždy v maximální kvalitě, pro dobro našich partnerů.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Názory a nápady našich uživatelů jsou pro nás důležité během vývoje všech našich aplikací, a proto jsme se rozhodli sestavit speciální skupinu zájemců, kteří budou mít v předstihu k dispozici každou novou aktualizaci. Na základě jejich zpětné vazby budeme novou verzi v případě potřeby dále upravovat.

Ladislav Arvai

Business Development Manager společnosti Veracomp

Ladislav Arvai - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Stejně jako celý mobilní trh, vyvíjejí se i potřeby našich zákazníků. Hledali jsme proto partnera, který je z obchodního pohledu v oblasti mobility úspěšný. Díky komplexní platformě, kterou MobileIron poskytuje, byla naše volba zcela jasná.

Exkluzivní distribuční smlouva na MobileIron pro Čechy a Slovensko pomůže našim zákazníkům prostřednictvím mobility transformovat svůj byznys.

Martin Procházka

Ředitel společnosti OKsystem

Martin Procházka - OKsystem s.r.o.logo OKsystem s.r.o.LinkedIn

Je pro nás velká čest se umístit mezi šesticí nejlepších ICT společností a být vyznamenán v nádherných prostorách Španělského sálu. Letošní vítězství v oborové kategorii navázalo na ocenění z minulých ročníků a je pro nás závazkem pro další práci.

Karel Umlauf

Jednatel společnosti Coolhousing

Karel Umlauf - COOLHOUSING s.r.o.logo COOLHOUSING s.r.o.

Síťová bezpečnost pro nás byla, je a vždy bude prioritou a naším vstupem do tohoto jedinečného projektu tuto skutečnost dáváme jasně najevo. Coolhousing musel splnit řadu podmínek, které jsou zakotveny v pravidlech projektu FENIX.

Subjekty zúčastněné v tomto projektu jasně ukazují, že jim síťová bezpečnost a bezpečnost svých zákazníků není lhostejná.

Jiří Dvořák

Hostingový specialista společnosti Coolhousing

Jiří Dvořák - COOLHOUSING s.r.o.logo COOLHOUSING s.r.o.LinkedIn

Přímé připojení do AMS-IX a DE-CIX bude pro naše zákazníky znamenat především snížení latencí do propojených sítí. Z dosavadních 20 ms do Frankfurtu (DE-CIX) jsme se dostali na 10 ms, z 30 ms do Amsterdamu (AMS-IX) na 20 ms. Nové přípojky přináší především snížení latencí do propojených sítí a tím významné zkvalitnění zahraniční konektivity.

Zkvalitnění připojení do propojených sítí přitom nelze brát na lehkou váhu - v AMS-IX a DE-CIX jsou připojeni téměř všichni významní světoví poskytovatelé internetových služeb i obsahu.

Jaromír Novák

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu

Jaromír Novák - Český telekomunikační úřadlogo Český telekomunikační úřadLinkedIn

ČTÚ dává nejen odborné veřejnosti nástroj, kterým si může na webu rychle a snadno zjistit všechny relevantní informace o využívaných kmitočtech. Umožňujeme tak všem zájemcům rychlý způsob kontroly správnosti využívání rádiového spektra.

Martin Hladík

Viceprezident a ředitel sektoru Finance společnosti NESS Czech

Martin Hladík - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Zájem společností je logický - biometrický podpis je jednoduchý z pohledu klienta, bezpečnější než klasický, ale především přináší rychlost. Ta je pro firmy klíčová, protože elektronické procesy je možné startovat okamžitě, není nutné čekat, až papír někam dorazí a někdo jej ověří a zpracuje.

Už dnes je jasné, že papírové procesy nemohou těm elektronickým konkurovat a myslím, že právě biometrický podpis bude impulsem dalšího kola digitalizace firemních procesů.

Petr Loužecký

Ředitel Centra sdílených služeb společnosti Algotech

Petr Loužecký - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že vybudovaný Service Desk splnil očekávání naší společnosti a našich zákazníků. Od počátku se snažíme o zahájení řešení každého požadavku do jedné hodiny a během této hodiny také získání kvalifikovaného odhadu o tom, jak moc je věc náročná a urgentní, což našim zákazníkům dává jasné informace pro jejich další práci a rozhodování, což velmi oceňují.

Neklademe si však malé cíle a rozvoj Service Desku v letošním roce bude dále pokračovat. Zároveň se pracoviště stalo tzv. inkubátorem mladých talentů, kteří později nacházejí uplatnění na dalších místech v naší společnosti.

129