logo itpoint.cz

František Zeman

Generální ředitel společnosti Algotech

František Zeman - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Vzhledem k růstu společnosti je vznik pozice výkonného zástupce generálního ředitele Algotech logickým vyústěním a obsazení Josefa Pavlise do této funkce je věcí zkušeností a důvěry.

Josefa si osobně velmi vážím a věřím, že v nové pozici obstojí na výbornou, stejně jako si vedl dosud.

Jan Valdman

Business Development Manager ve společnosti DNS

Jan Valdman - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Z titulu IBM Champion mám upřímnou radost, beru jej jako ocenění své dlouhodobé práce. Jsem rád, že jsem byl vybrán do skupiny skvělých lidí z celého světa a velmi si toho vážím. Je to pro mne samozřejmě povzbuzení do další práce a nezávislá forma ujištění, že ji dělám správně.

Ondřej Surý

Vedoucí Laboratoří CZ.NIC

Ondřej Surý - CZ.NIC, z.s.p.o.logo CZ.NIC, z.s.p.o.LinkedIn

Zveřejněním ostré verze aplikace práce na projektu nekončí. Aktuálně začínáme připravovat rozšíření spektra tréninkových her, kterého by se mohli zájemci dočkat v příštím roce. Pod svobodnou licencí také plánujeme zveřejnit softwarovou část projektu a tím vývojářům nabídnout možnost dalšího využití.

Andrea Šíchová

Junior reseacher ve společnosti CZ.NIC

Andrea Šíchová - CZ.NIC, z.s.p.o.logo CZ.NIC, z.s.p.o.LinkedIn

Beta verze aplikace Tablexia byla prvně představena na konferencích Internet a Technologie 13.2 a Dyskorunka. Zájem o ni projevila jak odborná veřejnost, tak rodiče dětí se specifickými poruchami učení. Především ti se intenzivně zajímali, kdy bude možné aplikaci stáhnout a začít používat. Tablexia nyní obsahuje tři hry ve společném herním prostředí.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Komunikace na sociálních sítích se nám osvědčuje. Na Facebooku se snažíme komunikovat spíše odlehčeným způsobem, LinkedIn a Twitter používáme hlavně pro odbornější komunikaci. Například možnost vyzkoušet si zdarma náš nový produkt Text-to-Speech v praxi využila v prosinci na sociálních sítích řada zájemců a my jsme získali tolik potřebnou zpětnou vazbu.

Pomocí Facebooku se nám podařilo naplnit i další z cílů, který jsme sledovali, a to posílit také vnitrofiremní komunikaci. Naše společnost používání sociálních sítí podporuje, názor zaměstnanců je pro nás stejně důležitý. V měsíci prosinci měli například naši zaměstnanci možnost sledovat proces budování nových prostor sídla až po stěhování prakticky v přímém přenosu a zájem byl veliký.

Martin Cígler

Předseda představenstva společnosti Cígler Software

Martin Cígler - CÍGLER SOFTWARE a.s.logo CÍGLER SOFTWARE a.s.LinkedIn

Naše společnost vždy patřila mezi lídry inovací a informační systémy Money S4 a Money S5 nesporně patří k technologicky nejvyspělejším produktům na trhu.

Frank Gotthardt

CEO skupiny CompuGroup Medical AG

Frank Gotthardt - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Nové společnosti ideálně doplní naše existující dceřiné firmy ve Francii. Již 20000 lékařů ve Francii spoléhá na naše komplexní softwarové řešení AxiSanté. S naším síťovým řešením Le Réseau Santé Social jsme navíc spolehlivým a vedoucím partnerem také pro propojení poskytovatelů zdravotní péče na francouzském trhu. Budeme zde realizovat naší multibrandovou strategii, podobně jako jsme již úspěšně udělali v Německu a Itálii.

HelloDoc zůstane samostatnou produktovou linii, která bude integrována do našeho globálního portfolia výrobků a služeb pro prospěch našich zákazníků.

Frank Gotthardt

CEO skupiny CompuGroup Medical AG

Frank Gotthardt - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Společně s naší již silnou pozicí v segmentu laboratorních systémů ve Skandinávii jsme nyní pevně ukotveni jako přední dodavatel pro laboratoře a diagnostiku na klíčových evropských trzích. IT řešení každé laboratoře začíná už v ambulanci objednávajícího lékaře a my jsme již několik let předvídali výhody vytváření sítí mezi poskytovateli zdravotní péče a diagnostickými službami.

Společně s našimi ambulantními informačními systémy a inovativními produkty z portfolia vision4health nyní máme schopnost poskytovat ještě lepší služby pro laboratoře, lékaře a nemocnice.

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Zachovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ušetřit a ještě si migraci dobře rozvrhnout - to jsou hlavní tři argumenty naší aktuální nabídky.

Tomáš Brabec

Obchodní ředitel společnosti Saul IS

Tomáš Brabec - Saul informační systémy s.r.o.logo Saul informační systémy s.r.o.LinkedIn

Mezi nejvýznamnější trendy, které letos ovlivní IT, budou určitě patřit stále a rychle se vyvíjející mobilní aplikace. Další rozvíjející se oblastí bude také ERP, kdy již dnes mohou obchodníci v terénu za pomoci chytrých telefonů či tabletů získávat aktuální informace, kdykoli je potřebují.

Určitě bych viděl trend v propojení dalších informačních systémů (např. CRM) se sociálními sítěmi, kdy bude možno si z množství dat vyfiltrovat potřebné informace a posléze s nimi dále v oblasti obchodně-marketingové pracovat.

Pavel Bašta

Bezpečnostní analytik sdružení CZ.NIC

Pavel Bašta - CZ.NIC, z.s.p.o.logo CZ.NIC, z.s.p.o.LinkedIn

Kniha Buď pánem svého prostoru je obsáhlým a kvalitním zdrojem informací o počítačové bezpečnosti a rizicích spojených s používáním internetu, jak pro náctileté uživatele, tak pro jejich rodiče. Nevím o žádné jiné knize dostupné v českém jazyce, která by takto názorně a přitom nekomplikovaně seznamovala uživatele s riziky, na která by měli být při používání internetu připraveni.

Publikace by určitě neměla chybět v knihovničce žádného teenagera aktivně používajícího internet.

130