logo itpoint.cz

Wayne Williams

Výkonný ředitel společnosti Embarcadero technologies

Wayne Williams - Embt.biz s.r.o.logo Embt.biz s.r.o.LinkedIn

Máme velkou radost z toho, že jsme pomohli dalšímu ohromnému podniku přejít od nástroje ERWin na naše ER Studio. Tuto společnost přesvědčilo zjištění, že ER Studio dokáže otevřít její stávající rozsáhlé datové modely desetkrát rychleji a pomoci tak rozšíření jejich využívání v rámci každodenních obchodních činností.

Uzavření obchodu je jasným důkazem toho, že vize společnosti Embarcadero je správná a že se do produktu dostatečně investuje, aby přinášel časté inovace v oblasti modelování dat a měl tak vedoucí pozici na trhu podnikových aplikací.

Jsme v kontaktu s mnoha organizacemi, které se obávají o současnost i budoucnost nástroje ERWin, zatímco Embarcadero denně dává najevo své závazky v oblasti datového modelování.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Kurzy Excelu pořádáme pro různé úrovně uživatelů již mnoho let a jsou nejčastěji požadovaným školením vůbec. Z našich zkušeností vyplývá, že 80% frekventantů si myslí, že Excel ovládá na slušné úrovni, rozumnou uživatelskou úroveň ale prokáže asi 20% lidí.

Tomáš Krejčí

Odborný lektor Počítačové školy Gopas

Tomáš Krejčí - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Lidé se často domnívají, že pokud umějí formátovat buňky tabulky, navrhnout jednoduchý graf, nebo sečíst čísla ve sloupečku, Excel na uživatelské úrovni zvládají. Problém někdy působí už navržení kontingenční tabulky.

Pokud mají během testu rychle provést například složitější statistickou analýzu pomocí vzorečků nebo používat logické funkce, dostávají se do úzkých. Jednoduché využití filtrů zvládne každý začátečník, ale pokud je třeba při vyhledávání uplatnit určitou podmínku, mnoho lidí je v koncích.

Jiří Dohnal

Manažer odboru Veřejná správa společnosti ICZ

Jiří Dohnal - ICZ a.s.logo ICZ a.s.

Mezi další změny, se kterými se musel informační systém CRV od nového roku vypořádat, patří například rozšíření množství údajů vedených o vozidle, prohloubení kontrol některých vstupních údajů do registru nebo rozšíření počtu subjektů, které mohou k datům CRV přistupovat.

Hlavním smyslem nejen těchto, ale i některých dalších změn v CRV je tak především výrazné zvýšení ochrany široké veřejnosti při prodeji i nákupu motorového vozidla.

Pavel Kocourek

Jednatel společnosti INCAD

Pavel Kocourek - INCAD, spol. s r.o.logo INCAD, spol. s r.o.LinkedIn

Pro náš tým je sloučení se Search Technologies skvělá zpráva. Tento krok nám umožní zlepšit služby stávajícím zákazníkům v České republice a zároveň uplatnit zkušenosti našich pracovníků na řadě projektů, které Search Technologies realizuje v Evropě i jinde ve světě.

Kamran Khan

Generální ředitel společnosti Search Technologies

Kamran Khan - INCAD, spol. s r.o.logo INCAD, spol. s r.o.LinkedIn

INCAD byl významnou společností specializovanou na podnikové vyhledávání po více než 15 let. Její pracovníci mají bohaté technické zkušenosti a také znalost předních vyhledávacích technologíí.

Připojení INCADu k týmu Search Technologies nejen výrazně rozšíří zákaznickou základnu, technické zázemí a možnosti v celé Evropě, ale také upevní naši pozici největší společnosti specializované na vyhledávací řešení ve světě.

Miroslav Michalko

Ředitel společnosti CELKOM Praha

Miroslav Michalko - Poslat balík na Zaslat.czlogo Poslat balík na Zaslat.czLinkedIn

Systém Zaslat.cz umožňuje zadávat zásilky také hromadně pomocí rozšířeného webového rozhraní ve speciální sekci webové aplikace. Další možností je import zásilek z CSV nebo XLS souboru. K dispozici je také napojení na systémy třetích stran pomocí webových služeb, tzv. API rozhraní (REST JSON/XML, SOAP XML).

Tyto nástroje jsou vhodné pro zákazníky, kteří realizují větší počet zásilek - typicky e-shopy, kamenné prodejny, inzertní portály a další.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Již dnes je zřejmé, že produkt najde své uplatnění. Firmy oceňují jak jednoduché, stabilní a integrovatelné řešení kontaktního centra nabízející množství funkcí dle jejich vlastního výběru, tak přidanou hodnotu spočívající v tom, že se pracovníci kontaktního centra nemusejí zabývat dalšími činnostmi, které obstará právě Balíkonoš.cz. Šetření náklady je zřejmé.

Vladimír Přikryl

Generální ředitel společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Vladimír Přikryl - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Ukazuje se, že pacienti mají zájem na větším zapojení do léčebného procesu, a pokud tu možnost dostanou, určitě ji využijí. Za situace, kdy se zdravotnictví otevírá novým technologiím a způsobům komunikace, je pro české pacienty elektronická komunikace stále oblíbenější a běžnější typ kontaktu s lékařem. Vidíme v tom jasný trend.

Ivan Dvořák

Head of Marketing společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Ivan Dvořák - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.LinkedIn

Služba je velmi jednoduchá a přitom variabilní. Dá se přizpůsobit tak, aby vyhovovala požadavkům konkrétního zdravotnického zařízení. Své uplatnění najde i tam, kde lékaře pacient navštěvuje pouze nepravidelně. Mezi lékaři, kteří se rozhodli službu využívat, jsou zastoupeny téměř všechny odbornosti.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Skype QIK je stále ještě velice mladou aplikací, která přímo vybízí k tomu, abychom ji pomocí aktualizací posouvali stále dál a umožnili tak všem našim uživatelům co nejlepší bezprostřední spojení s jejich přáteli a rodinou.

Nejnovější verze Skype QIK je prozatím dostupná jen pro operační systémy iOS a Android, ale všichni uživatelé Windows Phone se mohou už v dohledné době těšit na jejich vlastní aktualizaci, na které momentálně usilovně pracujeme.

132