logo itpoint.cz

Bill Fathers

Výkonný viceprezident a generální manažer Cloud Services Business Unit společnosti VMware

Bill Fathers - VMware INClogo VMware INCLinkedIn

Jsme rádi, že můžeme rozšířit naši spolupráci se společností Google a nabídnout zákazníkům možnost využít bohatého portfolia služeb Google, a zároveň provozovat své kritické aplikace na platformě vCloud Air.

Michal Holub

International Sales Director společnosti Flowmon Network

Michal Holub - FlowMon Networks, a.s.logo FlowMon Networks, a.s.LinkedIn

Otevření australského zastoupení je pro nás cesta, jak lépe vyhovět potřebám zákazníků v regionu, který vnímáme jako opravdu perspektivní. Jeho potenciál jsme si potvrdili i na loňském veletrhu CeBIT Australia, kde jsme vystavovali v rámci oficiální expozice České republiky a kde byl o naše technologie velký zájem.

Jiří Tobola

Co-Founder and VP of Sales and Alliances at Flowmon Network

Jiří Tobola - FlowMon Networks, a.s.logo FlowMon Networks, a.s.LinkedIn

Počet našich zámořských zákazníků neustále roste. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši tamní pobočku o Davida, který posune naše tamní aktivity zase o úroveň výš.

Vojtěch Razima

Ředitel společnosti Kverulant.org, o.p.s.

Vojtěch Razima - Kverulant.org, o.p.s.logo Kverulant.org, o.p.s.LinkedIn

Jediným držitelem požadovaného certifikátu Motorola Dimetra IP, verze R 8.1, byla v České republice firma KonekTel, takže se zájemci o poskytování ostrahy nutně museli spojit právě s ní. Společnost však všechny bezpečnostní agentury kromě té správné, která byla s hochy z DPP předem dohodnuta, odmítala a získat od Motoroly další certifikát nebylo ve lhůtách výběrového řízení možné stihnout, a to ani po prodloužení termínu pro předložení nabídek do září 2013.

Klíče k výběrovému řízení, a tedy i k penězům, tak držela v rukou firma KonekTel, se kterou se pánové z DPP již prokazatelně dokážou dohodnout.

Pavel Mičánek

Head of Human Resources společnosti NESS Czech

Pavel Mičánek - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Ness spolupracuje se studenty už při studiu. Ti si mohou vybrat pro téma své diplomové práce aktuální problém, který řeší u zákazníků naše týmy.

Student se může podílet na řešení skutečného problému, k tomu má možnost placené praxe, mentoringu, naši specialisté pořádají na katedrách přednášky. Ness je díky kontaktu s vysokými školami kreativnější v inovacích, což následně oceňují naši zákazníci.

Jiří Svěrák

Ředitel společnosti EMC Czech Republic + Slovakia

Jiří Svěrák - EMC Czech Republic s.r.o.logo EMC Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Řešení z rodiny produktů ViPR naší společnosti poskytují v době rozvoje fenoménu Big Data, mobility a sociálních sítí ideální nástroj pro transparentní správu výrazně rostoucích kapacit datových úložišť, jakož i jejich poskytování formou služby.

Díky úzké spolupráci se společností TSP DATA, která má skutečně dlouholeté zkušenosti s implementacemi především v oblasti nástrojů pro dohled a monitoring serverů, sítí, datových úložišť, můžeme zákazníkům nabídnout snadnější a rychlejší cestu k virtualizaci jejich IT prostředí.

Jan Švejnoha

Senior key account manager GSA/Water společnosti Schneider Electric

Jan Švejnoha - Schneider Electric CZ, s.r.o.logo Schneider Electric CZ, s.r.o.LinkedIn

Mezi příčiny vysokých ztrát patří vyšší než optimální tlak v potrubí a jeho netěsnosti. Situace se dá přitom řešit pomocí speciálního software, který dokáže vodárenskou síť nepřetržitě monitorovat, optimalizovat tlak vody a lokalizovat s vysokou přesností i místo úniku vody.

Zdeněk Maršál

Obchodní ředitel společnosti Greendata

Zdeněk Maršál - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Zákazník, který si objedná server, jež má v základu 8GB RAM a 2x 1TB HDD získá s únorovou nabídkou finální konfiguraci 16 GB RAM a disky v konfiguraci 2x 2 TB RAID 1. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen.

V Greenhousingu víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme pomoc s migrací. Získají tedy nejen výhodnou dvojnásobnou konfiguraci, ale i asistenci od našich administrátorů.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit dobrou věc. Naše firma je známá jednak sportovním fanouškovstvím, jednak tím, že mezi našimi zaměstnanci je řada aktivních sportovců. Důvod našeho partnerství byl však u kryahtlonu trochu jiný a velmi emotivní.

Jaromír Novák

Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu

Jaromír Novák - Český telekomunikační úřadlogo Český telekomunikační úřadLinkedIn

Operátoři vydražením kmitočtů pro mobilní broadband v loňské aukci na sebe převzali mimo jiné závazky velkoobchodní nabídky. ČTÚ zkoumá tyto nabídky a vede operátory k jejich úpravě tak, aby tím splnili podmínky z aukce, nabídky mohli využít virtuální operátoři a mohl tak fungovat velkoobchodní trh.

David Hradecký

Jednatel společnosti ISECO.CZ

David Hradecký - ISECO.CZ s.r.o.logo ISECO.CZ s.r.o.

Přirozeným vývojem obchodních aktivit, v návaznosti na požadavky a potřeby našich klientů jsme rozšířili aktivity o co nejkomplexnější řešení problematiky informační bezpečnosti.

Chceme tak zúročit i naše zkušenosti nabyté prací na projektech pro české top firmy a využít je ve prospěch všech našich klientů.

133