logo itpoint.cz

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Naše partnerství se společností Acronis je výjimečné nejen špičkovými inovativními produkty, ale také vysokou úrovní prodejní, servisní a marketingové spolupráce. Ta se následně projevuje v efektivní interakci a spokojenosti našich prodejních partnerů a zákazníků, díky kterým se pravidelně objevujeme mezi nejlépe hodnocenými distributory.

Slavíme 15. výročí společně s Acronisem a těšíme se na další období plné nových produktů a obchodních úspěchů.

Serguei Beloussov

Zakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis

Serguei Beloussov - Acronislogo AcronisLinkedIn

Acronis je založen na optimistickém principu, že znalosti dělají svět lepším. Znalosti jsou data a ochranou dat Acronis zároveň chrání znalosti. Od uvedení svého prvního produktu v roce 2003 se zaměřujeme na to, aby ochrana dat byla snadná, spolehlivá, efektivní, bezpečná a všem dostupná.

Dnes slavíme 15 let, jež byly naplněna inovacemi, tvorbou nejlepších řešení na trhu a poskytováním výjimečné kybernetické ochrany milionům uživatelů po celém světě.

Tomáš Kormaňák

Produktový manažer společnosti CCV Informační systémy

Tomáš Kormaňák - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

Po prvotním nasazení LOKIA WMS, které proběhlo během pár týdnů od zavedení skladové adresace polepením pozic čárovými kódy až po proškolení uživatelů, jsme nyní ve fázi nasazení Microsoft Dynamics 365 a jejich vzájemného propojení.

Skladový systém LOKIA WMS dává skladníkům i manažerům společnosti Vylen přehledné informace na grafické mapě v reálném čase o tom, kde se zboží nachází. Zároveň řídí, eviduje a vyhodnocuje skladové pohyby a omezuje tak i chybovost logistiky.

Daniel Hutník

Team Leader divize Sprinx Digital společnosti Sprinx Systems

Daniel Hutník - Sprinx Systems, a.s.logo Sprinx Systems, a.s.LinkedIn

Můžete namítnout, že řešení krajských distribučních center je vhodné možná tak pro největší hráče na českém e-commerce trhu a ostatní by si jej nemohli dovolit. Cesta pro e-shopy s menšími rozpočty ale existuje - sdílený prostor meziskladů, kdy se domluví s dalšími e-shopy, které mohou klidně prodávat i zcela jiný typ zboží. Ostatně se zde otevírá velmi zajímavá obchodní příležitost pro velké hráče. Kdybych dnes řídil e-shop s velkým rozpočtem, vybudoval bych si postupně mezisklady po republice a investované peníze bych postupně získal zpět pronájmem části jejich kapacity menším e-shopům. Je s podivem, že se této příležitosti nechopí některý z řetězců supermarketů či hypermarketů, které již mají velkou část potřebné infrastruktury vybudovanou, stačilo by jen navýšit kapacity.

Kromě skladů mají dnes perfektně vyřešenou i dopravu a mohlo by jim být v podstatě jedno, jestli vezou jen své zboží, nebo k němu přidají i paletu s elektronikou. Dva řetězce dnes v některých krajích nabízejí doručování až domů, kromě výše zmíněného by tak mohly pokrýt i doručení koncovému zákazníkovi. Symbióza řetězců s menšími e-shopy by tedy mohla být velmi funkční a oboustranně výhodná.

Jindřich Šavel

Obchodní ředitel společnosti Novicom

Jindřich Šavel - Novicom, s.r.o.logo Novicom, s.r.o.LinkedIn

BVS je nástrojem pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací IP zařízení a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou. Náš nástroj Business Visibility Suite pomáhá rovněž porozumět dopadům bezpečnostních incidentů na provozované business služby, a tím umožňuje tyto dopady současně minimalizovat.

Zákazníci Novicomu tak nyní mohou díky nástrojům AddNet a BVS získat komplexní řešení pro snadné napojení jejich organizace k centrům SOC (Security Operations Center), zajišťujícím okamžitý a kvalifikovaný incident response 24 hodin denně.

Martina Brauner

Event marketing professional společnosti eD system

Martina Brauner - eD system a.s.logo eD system a.s.LinkedIn

Cestou účastníky pobavil svým hudebním vystoupením imitátor Elvise Presleyho, který během svého představení vystřídal dokonce tři kostýmy. A jak je na eD parníku zvykem, myslelo se i na potřebné.

Daniel Vondráček

Marketingový ředitel společnosti eD system a.s.

Daniel Vondráček - eD system a.s.logo eD system a.s.LinkedIn

Losování tomboly máme vždy propojeno s naším eD fondem pomoci, prostřednictvím kterého eD již několik let přispívá na dobročinné účely. Letošní plavba navýšila tento fond o 17582 korun.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Velmi nás těší zejména fakt, že jsme letos obhájili loňské vítězství v tvrdé konkurenci téměř stovky distributorů GFI z celého světa.

Marketing považujeme za nedílnou součást našich obchodních aktivit, jež nám v loňském roce například pomohl úspěšně integrovat do našeho portfolia produkty Kerio, přičemž v letošním roce bude důležitým nástrojem prezentace licenčního modelu GFI Unlimited mezi českými zákazníky.

Jiří Konečný

Jednatel společnosti ELKO EP

Jiří Konečný - ELKO EP, spol. s r.o.logo ELKO EP, spol. s r.o.LinkedIn

V každém větším městě dnes existují tisíce stožárů veřejného osvětlení, které obvykle na základě nějakého manuálního nebo centrálního nastavení umí jen dvě věci - svítit či nesvítit, a to je v dnešní době již málo. Protože mohou zrovna tak sloužit jako dobíjecí stanice a vyhodnocovat desítky informací a dat.

Dokáží stejně tak změřit úroveň hluku nebo informovat o aktuálním stavu dopravy či počtu volných parkovacích míst. Možnosti využití jsou prakticky neomezené, záleží jen na investorovi.

Naším cílem je propojovat jednotlivé technologie do funkčního celku tak, abychom umožnili úspornější provoz města a zkvalitňování života jeho obyvatel. Řešení už dnes máme v ruce, fungují a mají prokazatelnou ekonomickou návratnost.

Peter Hudák

Manažer prodeje společnosti ČD Telematika

Peter Hudák - ČD - Telematika a.s.logo ČD - Telematika a.s.LinkedIn

Chytrá parkoviště jsou rozhodně přínosná nejen pro města a obce, ale i pro firmy. Příklad společnosti CS Beton to jednoznačně potvrzuje. Věřím, že firemních zájemců o řešení chytrého parkování bude rychle přibývat.

Miloš Mastník

Obchodní ředitel společnosti České Radiokomunikace

Miloš Mastník - České Radiokomunikace a.s.logo České Radiokomunikace a.s.LinkedIn

Při vývoji našich služeb bereme vždy ohled na poptávku zákazníků. I v tomto případě jsme vyšli vstříc potřebám ukládat data, která zákazníci potřebují mít z různých důvodů dlouhodobě uchována. Dat je stále větší množství a možnosti nejrůznějších úložišť jsou omezené.

Proto se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc a naše služby inovujeme a prostor rozšiřujeme. Dlouhodobě pracujeme i na navyšování kapacit našich datových center a cloudových služeb.

7