logo NESS Czech s.r.o.

Sovereign CRM posiluje kompetence Ness na platformě Salesforce

Sovereign CRM - lídr v oblasti architektury a designu produktů Salesforce, poskytuje poradenské služby v oblasti CPQ, prodejního cloudu (Sales Cloud), komunitního cloudu (Community Cloud), cloudu služeb (Service Cloud), Field Service Lightning, řízení partnerských vztahů, MuleSoftu a Pardotu.

Ness Digital Engineering - portfoliová společnost skupiny The Rohatyn Group (TRG), akvizicí Sovereign CRM - rychle rostoucí poradenské firmy, která se specializuje na architekturu, zavádění a integraci řady produktů Salesforce, reaguje na rychle rostoucí poptávku po této platformě.

"Mnoho firem se spoléhá na Salesforce jako na platformu umožňující provoz složitých digitálních aplikací, které řídí jejich podnikání, a Sovereign CRM se v této oblasti stala významným inovátorem. Přidanou hodnotu v podobě této odbornosti můžeme okamžitě nabídnout našim zákazníkům, zatímco globálně budeme získávat další příležitosti k růstu. Sovereign CRM je lídrem v oblasti architektury a designu produktů Salesforce včetně vytváření nových akcelerátorů, které pomáhají zákazníkům nasadit tato řešení rychle do produkce. Ness touto akvizicí posiluje své kompetence v oblasti cloudového a platformového inženýrství," říká Paul Lombardo, generální ředitel společnosti Ness Digital Engineering.

Nabídka služeb Sovereign CRM je vysoce diferencovaná a poptávaná. Díky globálnímu působení společnosti Ness a jejímu know-how v oblasti softwarového inženýrství pomohou tyto služby podnikům uvolnit plný digitální potenciál Salesforce a zajistit si skutečnou konkurenční výhodu.

Sovereign CRM se stala součástí Ness Digital Engineering, ponechá si však svůj název. Eric Borthwick bude garantem odborných znalostí Ness v oblasti cloudových CRM systémů a bude řídit obchodní vztahy se Salesforce.

O TRG

The Rohatyn Group (TRG) je společnost pro správu aktiv rozvíjejících se trhů se sídlem v New Yorku a pobočkami po celém světě včetně Singapuru, Soulu, Londýna, Buenos Aires, Limy, Montevidea, Mexika, Sao Paula, Bombaje, Nového Dillí, Bostonu a Rotoruy.

Další články k tématům - akvizice - cloud - CPQ - CRM - inovace - Salesforce - Sovereign - Paul Lombardo

Článek NESS Czech s.r.o. ze dne 25. června 2019 - úterý

Další články od NESS Czech s.r.o.