logo NESS Czech s.r.o.

Online kurz o cloudových aplikacích

AMSP a Ness Technologies připravili seriál sedmi dvacetiminutových bezplatných on-line kurzů pro podnikatele, které představují možnosti cloudu a především jak využít jeho výhod pro malé a střední podnikání.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společností Ness Technologies připravila pod názvem "Proč je dobré něco nemít" program, který nejen jejím členům nabízí zdarma.

Seriál sedmi lekcí bude postupně velmi přehledně a na konkrétních příkladech ukazovat nejenom cloud a některé užitečné aplikace, ale také postupy, jak je nejlépe zavést do života. Určen je především společnostem, které nedisponují vlastními IT specialisty a je tak pro ně komplikovanější zvolit vhodné řešení pro jejich podnikání.

Získáte tak ucelenou představu o mýtech a pravdách cloudu, o vybraných cloudových aplikacích pro podnikání a mnohem více.

Přehled lekcí:

"V březnu jsme zveřejnili výsledky rozsáhlého průzkumu, ze kterého vyplynulo, že malé a střední firmy chtějí snižovat náklady na IT, ale nemají dost informací o konkrétních možnostech, jak toho dosáhnout," říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP ČR. "Cílem tohoto online projektu, který jsme připravili ve spolupráci se společností Ness, je představit nejen našim členům moderní technologie z pohledu konkrétních aplikací, které mohou využít pro své podnikání," dodává Eva Svobodová.

"Pro tuto formu spolupráce jsme se rozhodli, protože jsme přesvědčeni, že nejnovější informační technologie mohou významně podpořit malé a střední podnikání. Historicky platilo, že si tyto nástroje menší firmy a podnikatelé nemohli dovolit, to se s nástupem cloudu změnilo," vysvětluje Hana Součková, marketingová ředitelka Ness Technologies. "Všechno potřebné se podnikatelé dozvědí na zmíněném bezplatném semináři, který jsme připravili tak, že není potřeba žádná odborná znalost z oblasti IT. Ctíme tak naše firemní heslo, že ‚Svět nemusí být složitý‘," dodává Hana Součková.

Další články k tématům - cloud - kurzy - online - zdarma

Článek NESS Czech s.r.o. ze dne 6. června 2013 - čtvrtek

Další články od NESS Czech s.r.o.

Online kurz o cloudových aplikacích