logo NESS Czech s.r.o.

Jan Vachuda posiluje tým kybernetické bezpečnosti Ness Technologies

Společnost Ness Technologies uvedla Jana Vachudu na pozici Security Practice Manager. Cílem je posílení pozice společnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Oblast kybernetické bezpečnosti je pro firmy i instituce stále aktuálnější s rozvojem informačních technologií, internetově-mobilním pojetím společnosti i v souvislosti s novým zákonem o kybernetické bezpečnosti.

Kybernetické hrozby a pokročilé útoky jsou stále častější a ohrožují státní a soukromé organizace i jednotlivce. Představují tak hrozbu pro kritické a hodnotné informace v interních informačních systémech.

Jan Vachuda

Jan Vachuda (53) se dlouhodobě zaměřuje na tuto oblast, v minulosti se například podílel na zavádění systémů řízení informační bezpečnosti ve finančním a výrobním sektoru. Do společnosti Ness přišel z firmy CGI, kde působil téměř deset let. Před tím pracoval v bankovnictví v oblasti řízení rizik.

Jeho cílem je rozšířit portfolio služeb kybernetické bezpečnosti poskytovaných společností Ness Technologies, mimo jiné přenosem know-how mateřské společnosti do zemí CEE.

Jan Vachuda vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Ekonomika dopravy. Jeho koníčkem jsou literatura a historie, ale také bojové sporty.

Článek NESS Czech s.r.o. ze dne 5. března 2015 - čtvrtek

Další články od NESS Czech s.r.o.

Acronis True Image 2019