logo NESS Czech s.r.o.

Ness posiluje divizi Finance a kompetenci pojišťovnictví

Novým obchodním ředitelem Ness Technologies - divize Finance se stal Michal Janatka, který přichází od společnosti Profinit. Tým pro pojišťovnictví na pozici Business Area Leader současně posílila i Zdeňka Zlesáková.

Michal Janatka - obchodní ředitel divize Finance

Michal Janatka, nový obchodní ředitel divize Finance, přichází do Nessu ze stejné pozice ve společnosti Profinit. V minulosti působil ve firmách Cisco Systems, Logica a IBM. V IBM strávil celkem 13 let, z toho posledních pět let v IBM Global Services, kde měl na starosti prodej řešení a služeb zákazníkům z oblasti Financial Services. K jeho zálibám patří lyžování, cestování a hudba.

Michal Janatka - obchodní ředitel divize Finance Ness
Michal Janatka

"Mým dlouhodobým cílem je změnit vnímání společnosti NESS. Tedy, aby když někdo řekne Business Intelligence, Customer Relationship Management, Enterprise Content Management, core bankovní systémy a mobilní bankovnictví, tak aby první slovo, které vás napadne, bylo NESS,“" představuje své plány Michal Janatka.

Zdeňka Zlesáková - Business Area Leader

Výraznou posilou týmu business konzultantů divize Finance bude Zdeňka Zlesáková, která nastoupila na pozici Business Area Leader. Do společnosti Ness přichází s desetiletými zkušenostmi v Customer a Business Inteligence a v managementu prodejních sítí pojišťoven. Na nové působiště přešla po tříletém působení ve společnosti Adastra s.r.o, kde pracovala na pozici Managing Consultant v divizi Insurance. Praktickou zkušenost v oboru pojišťovnictví získala v managementu obchodní služby pojišťovny AVIVA. Ve volném čase se kromě rodiny věnuje turistice.

Zdeňka Zlesáková - Business Area Leader Ness
Zdeňka Zlesáková

"Ve společnosti Ness bych ráda využila svou praktickou business znalost pojišťovnictví a dlouholetou zkušenost z IT projektů. Díky pochopení potřeb pojišťovacího businessu chci pro společnost Ness vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti marketingu a obchodu pojišťoven a jako business konzultant se podílet i na jejich realizaci." dodává Zdeňka Zlesáková.

Další články k tématům - Finance - Management - Marketing - ředitel - Michal Janatka - Zdeňka Zlesáková

Článek NESS Czech s.r.o. ze dne 23. března 2011 - středa

Další články od NESS Czech s.r.o.

Konference SCADA SECURITY 2019