logo NESS Czech s.r.o.

Rozvoj znalostí a řešení v Nessu bude řídit Roman Kamarýt

Od ledna 2009 působí ve společnosti Ness Czech s.r.o., globálním poskytovateli komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, na pozici Country Competency Director Roman Kamarýt.

Na této pozici je zodpovědný za rozvoj kompetenčních center v České republice a s přesahem do regionu střední a východní Evropy. Současně je odpovědný za rozvoj znalostí a řešení v oblasti veřejné správy.

Roman Kamarýt pracuje ve společnosti Ness již 16 let a za tu dobu prošel řadou rolí. Řídil jedny z největších projektů (například Informační systém katastru nemovitostí) i některé divize, budoval divizi veřejné správy, vytvářel firemní metodiky. Ve společnosti je zodpovědný za hledání nových příležitostí k růstu, ziskovost jednotlivých oblastí řešení (takzvaných kompetencí), tvorbu a implementaci pravidel rozvoje a prodeje - jak na úrovni lokální, tak na úrovni evropského regionu.

"Ve společnosti Ness se chci dál věnovat strategickým příležitostem ve veřejné správě, rozvoji znalostí a řešení naší společnosti a také vzájemné spolupráci jednotlivých poboček Nessu. Mezi příklady takové spolupráce patří například řešení pro národní katastry nebo statistiky", komentuje své představy o dalším působení ve společnosti Roman Kamarýt.

Po absolvování Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy působil ve společnostech Vakus (Česká pošta, s. p.) a SPT Telecom jako vedoucí systémový inženýr a jako vedoucí úseku analýzy a programování.

Roman Kamarýt je ženatý a má dvě dcery. Hraje golf, squash a jezdí na kole i na lyžích. Ve chvílích pohody si dopřeje dobré víno nebo kvalitní whisky s dobrým doutníkem.

Další články k tématům - Ness - rozvoj - znalostí - Roman Kamarýt

Článek NESS Czech s.r.o. ze dne 5. února 2009 - čtvrtek

Další články od NESS Czech s.r.o.