logo NetDirect s.r.o.

NetDirect posiluje vedoucí pozici na trhu e-commerce

NetDirect přebírá společnost Sunlight systems - provozovatele e-shop řešení Sun-shop, která se zabývá jak tvorbou e-shopů na míru, tak pronájmem hotových krabicových řešení.

"NetDirect vnímá e-commerce řešení jako oblast, která má před sebou velký potenciál. Tržby prostřednictvím e-shopů neustále rostou, protože umožňují klientům možnost nákupu v podstatě odkudkoliv. Chceme být prvotřídním partnerem pro provozovatele řešení a v rámci upevňování naší pozice budeme i nadále vyhodnocovat další možnosti akvizic," říká David Vychytil, výkonný ředitel společnosti NetDirect.

NetDirect je velkou a stabilní společností, která letos oslaví 15. výročí působení na trhu e-commerce. Patří mezi přední dodavatele e-shopových řešení pro B2C i B2B trh. Svým zákazníkům nabízí jak customizované řešení Shop centrik, tak i tzv. krabicové e-shopy pod značkou Fast Centrik provozované formou měsíčního pronájmu.

"Nabídka na převzetí od společnosti NetDirect přišla v pravou chvíli. Záleželo nám hlavně na tom, aby naši klienti dostali tu nejlepší péči pro své e-shopy. Jsem opravdu rád, že jsme se domluvili právě se společností NetDirect, protože jsem přesvědčen, že zákazníci dostanou kvalitní servis," říká spolumajitel Sunlight systems, Jakub Kluvánek.

Článek NetDirect s.r.o. ze dne 7. března 2017 - úterý

Další články od NetDirect s.r.o.

NetDirect posiluje vedoucí pozici na trhu e-commerce

Acronis True Image 2019