logo Netgear Czech Republic s.r.o.

NETGEAR WN2500RP: Wi-Fi extender pro pokrytí i na běžně nedostupných místech

NETGEAR představuje univerzální duální Wi-Fi extender WN2500RP, vyvinutého pro rozšíření bezdrátového signálu a optimalizaci výkonu stávající domácí sítě. Nový extender eliminuje takzvané mrtvé zóny v síti Wi-Fi a rozšiřuje její pokrytí.

Dvoupásmový Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP nabízí souběžný duální Wi-Fi provoz paralelně rozšiřující datové přenosy v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz, které zajišťuje menší rušení bezdrátového přenosu. Vyniká snadnou instalací a nastavením bez nutnosti použít CD či ethernetový kabel. S exkluzivní technologií NETGEAR FastLane si uživatelé mohou vychutnat vysoké rychlosti Wi-Fi připojení i na velké vzdálenosti.

Model WN2500RP představuje ideální řešení pro domácnosti s různorodými širokopásmovými multimediálními zařízeními, tedy například chytrými 3D/HD televizory, síťovými DVR či multimediálními přehrávači s podporou streamování multimédií apod. Navíc nabízí čtyři ethernetová připojení s možností využití dostupného Wi-Fi signálu, takže všechna připojená ethernetová zařízení rozšiřuje o podporu bezdrátového připojení.

"Kvůli stoupajícímu počtu připojených domácích zařízení uživatelé potřebují opravdu silné a stabilní bezdrátové pokrytí", řekl Damir Skripic, produktový manažer pro síťová multimediální zařízení ve společnosti NETGEAR. "Nový Wi-Fi extender WN2500RP umožňuje nejen vylepšit celkový výkon stávající bezdrátové sítě, ale také zvýšit její dosah i do běžně nedostupných míst."

Cena a dostupnost

Univerzální duální Wi-Fi extender NETGEAR WN2500RP je již dostupný ve Spojených státech za cenu 90 USD. Na evropském trhu by se měl objevit ke konci prvního čtvrtletí letošního roku.

Další články k tématům - 3D - DVR - ethernet - extender - stream - WiFi - WN2500RP

Článek Netgear Czech Republic s.r.o. ze dne 6. února 2012 - pondělí

Další články od Netgear Czech Republic s.r.o.