logo NICOM a.s.

Vyzkoušejte si novinky CorelDRAW Graphic Suite X4 na vlastní kůži

NICOM, autorizované školicí středisko společnosti Corel, pořádá bezplatné praktické semináře, kde si uživatelé grafického programu vyzkouší nejnovější verzi CorelDRAW® Graphics Suite X4. Semináře pod vedením certifikovaného lektora jsou připraveny na druhý týden v červnu v Praze, Brně a Ostravě.

Praktické semináře, na kterých budou mít všichni účastníci možnost vyzkoušet si inovace, které se objevili v novém grafickém balíku, budou bezplatné a navazují na COREL® Graphics Day pořádaný společností Corel v Praze při příležitosti oficiálního představení nové verze CorelDRAW® Graphics Suite X4 lokalizované do českého jazyka. Od svého uvedení na trh v roce 1989 zůstává program CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT na špici v oblasti grafiky a vektorových ilustrací a vytvořila jeden ze standardů pro snadnou tvorbu a úpravu obrázků a ilustrací.

Zkušený lektor, který se představí také v roli přednášejícího na Corel Graphics Day, ukáže všem zájemcům, ať amatérů, či profesionálům, změny a novinky přinášející na trh společnost Corel®. Každý účastník bude mít k dispozici počítač s nejnovější českou verzí CorelDRAW® Graphics Suite X4.

Všichni jsou srdečně zváni do pobočky NICOM Praha (10. června 2008), NICOM Ostrava (12. června 2008) a NICOM Brno (13. června 2008). Semináře ve všech městech probíhají v dopoledních (09:00 – 12:00), nebo v odpoledních hodinách (13:00 - 16:00).

Článek NICOM a.s. ze dne 21. května 2008 - středa

Další články od NICOM a.s.