logo Nokia Czech Republic, s.r.o.

Ekologická cyklonabíječka Nokia

S ekologickou nabíječkou Nokia si během jízdy na kole můžete dobít svůj mobil. Nabíječka telefonu Nokia k jízdnímu kolu je kompatibilní se všemi telefony Nokia, které mají 2 mm nabíjecí rozhraní.

Nabíjení telefonu začne ve chvíli, kdy dosáhnete rychlosti alespoň 6 km/h a při rychlosti 12 km/h je nabíjení stejně efektivní, jako při použití běžné nabíječky Nokia do zásuvky.

Celková doba nabíjení se liší podle telefonu a podle rychlosti jízdy. Například po 20 minutách jízdy při rychlosti 10 km/h můžete nabít telefon Nokia 1202 na 1 hodinu hovoru nebo 74 hodin v pohotovostním režimu.

Instalace nabíječky je velmi jednoduchá, takže chybí už jen málo k tomu, abyste se stal/a zdrojem energie. Používání vašeho telefonu proto bude mít minimální dopad na životní prostředí, a vy přesto budete pořád na dosah. Při nabíjení telefonu navíc můžete třeba přes sluchátka poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Inovativní nabíječka Nokia je navíc velmi odolná vůči nečistotám, vlhkosti a vlivům počasí. Nabíječku, držák telefonu i telefon lze bezpečně připevnit na řidítka a zároveň je můžete po zaparkování kola snadno sejmout. Pogumovaný držák telefonu nabíječku bezpečně upevní a ochrání před vibracemi na nerovných cestách a průhledný obal zajistí ochranu před nečistotou a vlhkostí. Držák si můžete přimontovat na řidítka tak, že budete moci sledovat nabíjení, hovory i příchozí SMS.

Jaro je v plném proudu a léto před námi, zapojte své nohy do nabíjení vašeho mobilního telefonu, pořiďte si nabíječku Nokia a telefonování si můžete připsat na váš zelený seznam.

Tento malý ekologický zázrak stojí 789 Kč.

Další články k tématům - nabíječka - kolo

Článek Nokia Czech Republic, s.r.o. ze dne 29. dubna 2011 - pátek

Další články od Nokia Czech Republic, s.r.o.