logo Amadeo.cz

Amadeo verze 3

Amadeo, český dodavatel webových řešení a služeb, přináší zákazníkům další nástroje k vylepšení jejich webových prezentací v podobě nové verze stejnojmenného publikačního systému.

Rozšířen byl systém nastavení práv, sjednocením prošla uživatelská rozhraní jednotlivých modulů, více možností obsahuje i modul pro tvorbu formulářů a přibyly také zbrusu nové moduly. Amadeo si vybrali další zákazníci, z nichž jmenujme například významné IT společnosti EMPIRE a NETGEAR, připravuje se nový čtenářský portál CHIP.cz.

Ke službám souvisejícím s nabídkou kvalitního publikačnímu systému by bezpochyby měla patřit snaha jeho tvůrců o neustálé zlepšování nástrojů a funkcí pro snazší publikování informací na web. Tým Amadeo ani v letošním parném létě nezahálel a představuje řadu novinek v rámci třetí hlavní verze svého univerzálního publikačního systému. Cílem nadále zůstává poskytnout ještě efektivnější a rychlejší editaci internetových prezentací při zachování 100% podpory webových standardů a 100% kompatibility s dostupnými internetovými prohlížeči.

Nové moduly pro stávající i nové projekty

Na základě vlastních zkušeností i požadavků, vyplývajících ze spolupráce s uživateli, byly připraveny nové moduly, kterými lze snadno a bezproblémově rozšířit i stávající weby postavené na starší verzi publikačního systému Amadeo, patří mezi ně :

Rozšíření i vylepšení stávajících funkcí

Možnosti nastavení práv uživatelů byly dále posíleny, mimo jiné u základních systémových práv i o možnost nastavení práv pro jednotlivé jazykové verze prezentací. Velmi užitečné může být také detailní nastavení práv u všech modulů, kdy každý modul může mít definován jiný druh práv.

Uživatelské prostředí jednotlivých modulů se dočkalo dalšího sjednocení postupů i popisek tak, aby se co nejvíce úkonů provádělo obdobně. I díky zapracování podnětů uživatelů tak je práce v jednotlivých modulech více intuitivní. Také oblíbený modul pro tvorbu formulářů byl vylepšen, zejména o možnost odesílání připojených souborů přímo z webového formuláře. Jako příklad této funkce může posloužit odesílání dokumentu životopisu na stránce žádostí o práci apod.

"Při přípravě nové verze Amadea jsme velmi ocenili konstruktivní spolupráci s našimi uživateli. Také na základě jejich přání jsme připravili nejen vylepšení stávajících funkcí, ale přichystali jsme i mnoho zcela nových. Naplňujeme tak záměr poskytnout našim klientům vše, co potřebují pro efektivní publikaci informací na webu,“" doplňuje Petr HRUBAN, ředitel projektu Amadeo.cz.

Vyzkoušejte si sami

Jednoduchost práce v publikačním systému Amadeo si můžete vyzkoušet zdarma a bez nutnosti jakékoliv instalace. Bližší informace naleznete ZDE.

Článek Amadeo.cz ze dne 19. listopadu 2007 - pondělí

Další články od Amadeo.cz

Amadeo verze 3