logo Vltava Stores a.s.

Aukce.cz draží Hanáka pro Kuře

Aukční server Aukce.cz, patřící do rodiny internetových obchodů Vltava Stores, organizuje ve spolupráci se sbírkovým projektem Pomozte dětem dobročinnou aukci postavičky herce a moderátora Tomáše Hanáka. Výnos z aukce půjde na konto sbírky.

Dražba byla zahájena v rámci Milionové show - Pomozte dětem 2007, která byla odvysílána na velikonoční pondělí na prvním programu České televize. Předmětem dobročinné aukce je postavička Tomáše Hanáka, kterou v přímém přenosu za asistence samotného moderátora vykouzlil desetiletý kouzelník mistr Alešíni.

Vyvolávací cena je 2007 Kč. Aukce, která běží na speciální adrese http://www.aukce.cz/kure, bude ukončena 15. května 2007, kdy se také uzavírá sbírkové konto Pomozte dětem.

Ve středu 11. dubna v 08:00 aktuální cena dosáhla výše 8050 Kč. Projektová manažerka serveru Aukce.cz k celé spolupráci prozradila: "Jsme rádi, že můžeme projekt Pomozte dětem podpořit právě touto netradiční cestou a doufáme, že si lidé v aukci také trochu zasoutěží, protože cena určitě stojí za to."

Vedoucí projektu Pomozte dětem v České televizi Tomáš Přenosil k tomu s úsměvem dodává : "Když jsme se rozhodovali, komu svěřit do dražby to nejcennější, co máme - Tomáše Hanáka - chtěli jsme server s největšími zkušenostmi, proto jsme zvolili Aukce.cz."

Sbírkový projekt Pomozte dětem s populárním Kuřetem ve znaku je společným projektem České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti. Za dosavadních osm ročníků bylo vybráno a rozděleno mezi 717 projektů 84,7 milionu korun, které pomohly 115 tisícům ohrožených a znevýhodněných dětí.

Více na http://www.pomoztedetem.cz.

Aukce.cz je nejstarší aukční server v ČR. Patří spolu s obchody Vltava.cz, Cybex.cz, ElectroHall.cz, MusicKatalog.cz a AllMusic.cz do skupiny Vltava Stores, která je držitelem ocenění Internetový obchodník roku 2006 i 2005.

Článek Vltava Stores a.s. ze dne 12. dubna 2007 - čtvrtek

Další články od Vltava Stores a.s.