logo S.W. Media s.r.o.

Elektronický oběh informací ve firmě

Zveme Vás na konferenci EOIF GigaCon, která se koná v Praze dne 12. prosince v hotelu Diplomat / Praha. Účast na konferenci je ZDARMA ! Podmínkou je pouze registrace. Každý účastník konference dostane časopis Hakin9 nebo Linux+.

Konference je určena pro široký kruh příjemců, kteří používají nebo plánují zavést technologie elektronického zpracování, ukládání, sdílení a oběhu informací, z informatické, bankovní, telekomunikační, logistické, energetické, obchodní, administrativní a průmyslové branže.

Současný trh je to svérázné bitevní pole, na kterém firmy bojují o zákazníka. Konkurence nutí k stálému hledání moderních řešení, které by mohly usnadnit řízení podniku. Často existence firmy závisí na dovednosti rychlého rozhodnutí. A proto tak důležitý je dobře fungující tok informací a efektivní oběh dokumentů v celé struktuře firmy. Rozhodující je také způsob zpracování a archivace informací. Dobrý tým a náležitá automatizace dovoluje Vám úspěšně bojovat o přední místo na trhu.

EOIF GigaCon - vstup zdarma

Dovolujeme si Vám ukázat nejnovější řešení a technologie. Zástupci předních firem nabídnou Vám, jak zdokonalit a automatizovat řízení podniku. Inaugurační přednášku předvede Edvard Kožušník, který je jedním ze zakladatelů think-tanku eStat.cz - Efektivní stát, občanské sdružení Michala Tošovského. eStat.cz se snad jako jediná nevládní organizace v ČR věnuje problematice byrokracie.

Edvard Kožušník (1971) dnes pracuje jako ředitel sekretariátu předsedy Senátu Přemysla Sobotky.

"Současné vlády musejí čelit dosud nevídaným výzvám, jejichž velikost neustále roste. Stárnutí populace vyvíjí na státní služby obrovský tlak, zatímco počet pracovníků a daňových poplatníků podporujících starší lidi klesá. Zároveň v soukromém sektoru firmy, jejichž hlavním cílem je sloužit zákazníkovi, učí občany každého věku očekávat od státních služeb stále více. Občané žádají za své peníze od vlády větší hodnotu. Větší výběr. Lepší kvalitu služeb. Individuálnější přístup. A větší průhlednost a odpovědnost při vynakládání peněz z jejich daní. Připočtěme k tomu ještě celosvětové výzvy, jako je rostoucí konkurence ze zahraničí a neustálá hrozba terorismu, a je jasné, že vlády po celém světě mají plné ruce práce".

Na konferenci Zbyněk Loebl a Pavel Vondruška předvedou přednášku Elektronická archivace dat se zachováním původu, která vychází z grantu Ministerstva informatiky ČR - YA512006002 / Dlouhodobé uchovávání elektronických dokumentů se zaručeným elektronickým podpisem.

Účast na konferenci je ZDARMA, podmínkou je pouze registrace, kterou můžete ihned udělat ZDE !

Návrhy témat přednášek

Článek S.W. Media s.r.o. ze dne 31. října 2007 - středa

Další články od S.W. Media s.r.o.

Elektronický oběh informací ve firmě