logo ETEL s.r.o.

eTel Group Ltd. uzavřel smlouvu s Telekom Austria AG

Společnost eTel Group Limited ("eTel") oznamuje, že uzavřela smlouvu se společností Telekom Austria AG o prodeji společností eTel v Rakousku, Polsku, Maďarsku, na Slovensku, České republice a Německu ...

Tato smlouva podléhá určitým schválením příslušných regulátorů. "eTel prozkoumal strategické volby dalšího rozvoje našich dceřiných společností. Telekom Austria je skvělý partner a prodej nabízí podstatné příležitosti pro dalších rozvoj našich dceřiných společností ", komentoval uzavření smlouvy Bernard Somers, CEO eTel Group Ltd.

Společnost eTel Group byla založena v roce 1999 a od té doby dosáhla značných obchodních úspěchů v Rakousku, Maďarsku, České republice, v Polsku a na Slovensku. Do schválení podle kartelového zákona musí společnost eTel Group zůstat  nezávislá. Stejně tak jeho strategické a technické centrum, eTel Austria AG a ostatní společnosti.

eTel Česká republika - kontinuita pro zákazníky a zaměstnance

Záměrem této akvizice bude synergický efekt a propojení všech vzájemných východoevropských aktivit. V případě kladného rozhodnutí antimonopolních úřadů jsou Telekom Austria a eTel v České Republice velmi dobře vybaveny k  integraci systémů a procesů, rovněž tak k provázání schopností zaměstnanců a hodnoty zákazníků eTelu. eTel Česká republika prokázal jak organický, tak strategický růst. Společným cílem bude zachování pracovních míst, kvality a růstu, přičemž převzetí  společnosti bude významným krokem vpřed pro eTel, jeho zákazníky i zaměstnance. Zákaznické smlouvy, výkony a služby prováděné společností eTel Česká republika budou zachovány, provoz bude pokračovat obvyklým způsobem.

Článek ETEL s.r.o. ze dne 10. ledna 2007 - středa

Další články od ETEL s.r.o.