logo Vltava Stores a.s.

Miliony přání exkluzivně na AllMusic.cz

Singl Miliony přání třetí české Superstar Zbyňka Drdy mohou fanynky i fanoušci mladé hvězdy již nyní stáhnout v obchodě AllMusic.cz. Singl je předzvěstí nového alba Pohled do očí, které vychází v polovině dubna.

Píseň Miliony přání se již nyní valí na posluchače rádií a její chytlavý refrén napovídá, jaká bude celá Drdova deska - plná romantických melodií jako šitých pro procítěný hlas zatím posledního vítěze soutěže Česko hledá Superstar.

Server AllMusic.cz se díky spolupráci s vydavatelstvím Sony BMG stal exkluzivním partnerem pro prodej singlu Milion přání. Zákazníci si jej mohou legálně stáhnout za cenu 26,90 Kč.

"Jedním z cílů AllMusic.cz je podpora začínajících zpěváků a kapel, proto jsme rádi, že singl Zbyňka Drdy můžeme exkluzivně nabídnout právě my," prozradil Vít Janiš, projektový manažer serveru AllMusic.cz. "Rádi ale poskytneme prostor také umělcům, kterým masmédia nedávají možnost dokázat širšímu okruhu posluchačů své často nesporné kvality,“ doplnil Vít Janiš.

AllMusic.cz, patřící do rodiny obchodů VltavaStores, se v listopadu roku 2006 stal prvním tuzemským obchodem, který českým zákazníkům umožnil legální nákup hudby v digitální podobě ve formátu WMA (DRM). V současnosti se dle vyjádření Víta Janiše zaměřuje obchod zejména na rozšiřování nabídky skladeb a vybudování bohaté obsahové časti serveru.

Článek Vltava Stores a.s. ze dne 2. dubna 2007 - pondělí

Další články od Vltava Stores a.s.