logo NextiraOne Czech s.r.o.

NextiraOne se statutem Alcatel-Lucent Multinational Business Partner

NextiraOne, jako první získává status Multinational Business Partner od společnosti Alcatel-Lucent, která tak ocenila vynikající kvalitu jejích služeb zákazníkům a jedinečnou schopnost poskytovat širokou řadu komunikačních služeb po celé Evropě.

Nová certifikace platná pro celou skupinu potvrzuje pozici společnosti NextiraOne jako vedoucího mezinárodního partnera Alcatel-Lucent pro dodávky řešení podnikovým zákazníkům.

NextiraOne dosud ve všech sedmnácti zemích, kde operuje, měla status Alcatel-Lucent Premium Partner. Nová certifi kace Multinational Business Partner oceňuje dlouhodobé celoevropské investice společnosti NextiraOne do rozvoje znalostí, její inovace při poskytování odborných služeb v oblasti komunikačních technologií i schopnost poskytovat služby místním i nadnárodním zákazníkům.

Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne, řekl : "Dosažení statutu Multinational Business Partner je pro NextiraOne důležitým milníkem. Potvrzuje naši pozici vedoucího komunikačního experta v Evropě a upevňuje naši spolupráci se společností Alcatel-Lucent. Status Alcatel-Lucent Multinational Business Partner jsme si vysloužili díky dlouhodobému odhodlání zajistit špičkovou kvalifi kaci našich pracovníků, aby byli schopni pomáhat našim zákazníkům se zvyšováním efektivity jejich podnikové komunikace."

NextiraOne nabízí ucelené portfolio profesionálních, integračních, spravovaných a hostovaných služeb a je certifi kována ve všech oblastech specializace obchodních partnerů Alcatel-Lucent Enterprise - v oblasti síťové infrastruktury, řešení jednotné komunikace a kontaktních center.

NextiraOne také jako první evropský poskytovatel služeb v komunikační oblasti získala dvojí zlatou certifi kaci společnosti Genesys pro řešení kontaktních center, a to díky osvědčené historii úspěšných implementací u zákazníků a vysoké míře spokojenosti zákazníků. Genesys je dceřiná fi rma společnosti Alcatel-Lucent, která se zabývá vývojem a nasazováním řešení kontaktních center.

"NextiraOne je po celé Evropě dlouhodobě velice výkonná ve všech oblastech našeho podnikání," řekl Tom Eggemeier, ředitel prodeje podnikovým zákazníkům společnosti Alcatel-Lucent pro západní Evropu. "S potěšením udělujeme společnosti NextiraOne naši první certifi kaci Multinational Business Partner jako ocenění jejích úspěchů při budování dynamických podnikových infrastruktur založených na řešeních a technologiích Alcatel-Lucent. Naše partnerství potvrzuje výkonnost společnosti NextiraOne jako obchodního partnera Alcatel-Lucent v celoevropském měřítku."

Status Alcatel-Lucent Multinational Business Partner je pro zákazníky společnosti NextiraOne zárukou nejvyšší odborné úrovně poskytovaných služeb a nejlepších řešení pro jejich potřeby. Společnost Alcatel- Lucent spustila svůj certifi kační program v lednu 2008, aby povzbudila své partnerské prodejce, vývojáře a systémové integrátory k absolvování školení, rozvoji odborné kvalifi kace a provozní excelence v mnoha disciplínách jako prostředek neustálého zkvalitňování služeb Alcatel-Lucent pro podnikové zákazníky.

Článek NextiraOne Czech s.r.o. ze dne 10. prosince 2008 - středa

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.

NextiraOne se statutem Alcatel-Lucent Multinational Business Partner