logo Amadeo.cz

Sitap volí Amadeo pro svůj nový web

Univerzální publikační systém Amadeo má řadu předností - od intuitivního ovládání přes webové rozhraní až třeba po garanci maximální dostupnosti pro návštěvníky webových stránek. Všechny proklamované výhody by však byly zbytečné, pokud by je nedokázaly využít i klienti-uživatelé ...

Požadavky společnosti SITAP nebyly nijak překvapující s ohledem na současné trendy využití webové prezentace firmy jako nedílné součásti marketingu - modernizace stávající webové prezentace, navržení moderní grafické podoby (respektující grafické zpracování ostatních firemních materiálů), možnost jednoduché administrace vlastními silami a bez potřeby neustálé komunikace s externí společností. Nezanedbatelnou podmínkou byl i požadavek na dlouhodobou spolupráci.

Klient od počátku spolupráce ocenil jednoduché vkládání obsahu i příjemné uživatelské prostředí. Kromě balíčku Amadeo Standard využívá také modulů pro flashové animace, ankety i tvorbu formulářů. Spolupráce se neomezila pouze na návrh grafiky a implementaci publikačního systému, ale v rámci spolupráce Amadeo zajišťuje také profesionální webhosting.

Velkou výhodou, oceňovanou klienty různých velikostí a z nejrůznějších oborů, je komplexní nabídka služeb, kterou poskytuje ryze český tým odborníků Amadeo s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi.

Názor zákazníka

O zkušenosti z nasazení systému Amadeo v rámci firemní webové prezentace se s námi podělila Milena Dovrtělová, manažerka marketingu společnosti SITAP, s.r.o.

Článek Amadeo.cz ze dne 9. září 2008 - úterý

Další články od Amadeo.cz