logo TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.

TISCALI svým uživatelům umožňuje sdílet video obsah na internetu

TISCALI, přední internetová společnost v České republice, spustila na oblíbeném internetovém portálu tiscali.cz novou službu, která každému z uživatelů umožní sdílení vlastního video obsahu s ostatními uživateli internetu.

Na www.video.tiscali.cz mohou nyní uživatelé prezentovat své vlastní video, shlédnout nahrávky ostatních uživatelů a podívat se na internetové televize, upoutávky z filmů a počítačových her, hudební klipy, vtipná videa a mnohem, mnohem víc.

Na portálovou sekci TISCALI VIDEO (www.video.tiscali.cz) mohou nyní uživatelé jednoduše nahrát své vlastní video, shlédnout nahrávky ostatních uživatelů nebo se pobavit širokou nabídkou dalšího multimediálního obsahu, který TISCALI VIDEO pravidelně poskytuje a rozšiřuje. Mezi nejsledovanější obsah patří vysílání internetových rádií a televizí, upoutávky na počítačové hry a premiérové filmy, vtipná videa, videopředpovědi počasí, webové kamery z celého světa apod.

Sdílení video nahrávek mezi uživateli internetu je nyní celosvětovým fenoménem, jehož průkopníkem se stal populární americký server YouTube™. Dnes se mohou čeští uživatelé internetu prostřednictvím TISCALI VIDEO k této zábavě připojit také a sdílet videa vlastnoručně nahraná, stažená z jiných internetových stránek nebo zaslaná e-mailem od přátel. TISCALI VIDEO přináší českým uživatelům jednodušší sdílení, hledání i přehrávání videí, protože veškerá navigace, vyhledávací funkce i uživatelské instrukce jsou v české jazyce.

Dnes mají stovky tisíc obyvatel České republiky vysokorychlostní přístup k internetu, který jim poskytuje kapacitu ke sledování videí on-line a zároveň mají - ne-li všichni, pak přinejmenším většina - přístup k technologiím pro nahrávání videa (video kamery, mobilní telefony, webové kamery). S novou službou portálu TISCALI VIDEO mají všichni tito internetoví uživatelé či potenciální tvůrci video nahrávek možnost užít si a zároveň vytvořit svůj vlastní zábavný obsah na internetu.

Služba TISCALI VIDEO je založena na multimediální platformě vyvinuté a dodané českou společností FunPower, s.r.o.

Článek TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o. ze dne 15. února 2007 - čtvrtek

Další články od TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.

Tiscali opět několikanásobně zvyšuje rychlost ADSL a přináší novou nabídku služeb

TISCALI svým uživatelům umožňuje sdílet video obsah na internetu