logo FunPower s.r.o.

Videopohlednice s přímým nahráváním z webové kamery

Populární webová služba videopohlednice , která umožňuje zasílat lidem personalizovaná přání, je nyní obohacena o možnost nahrát vzkaz pomocí webové kamery připojené k počítači a vytvořit tak unikátní vánoční přání.

Uživatelé mohou nyní zasílat vánoční a novoroční vzkazy nahrané přímo pomocí webové kamery.

Stránky videopohlednice.cz umožňují uživatelům vytvořit elektronickou pohlednici prostřednictvím širokého výběru předpřipravených pozadí, textů a videí (tematických, humorných, emocionálních) přesně podle přání tvůrce, nyní i s přímým nahráním videa z webové kamery. I tato nová funkcionalita, kterou vytvořila česká společnost zabývající se video službami - FunPower s.r.o., je pro všechny uživatele zcela zdarma.

Videopohlednice byly poprvé spuštěny minulý rok před Vánocemi a staly se okamžitě populární službou. Jen v období dvou týdnů na přelomu minulého roku uživatelé poslali 175 000 pohlednic. Od té doby se služby rozšířily na zasílání pohlednic ke všem možným příležitostem včetně svátků, narozenin a svátku svatého Valentýna. Obchodní ředitel FunPower s.r.o. Matthew Barrett věří, že tyto vánoce budou videopohlednice ještě populárnější : "Minulý rok nás překvapilo jak rychle se videopohlednice rozšířily, proto si myslíme, že díky nové možnosti nahrát video přímo přes web kameru bude služba zábavnější a tedy i virálnější."

Navíc mají uživatelé další důvod proč použít videopohlednice právě teď. Společnost Swatch, švýcarský prodejce hodinek nabízí třem výhercům soutěže probíhající na stránkách videopohlednic dárkový certifikát v hodnotě 3000Kč.

Podstatou soutěže je odpovědět na jednoduchou otázku - "Jaké jsou vaše tři největší přání na příští rok ?"

Článek FunPower s.r.o. ze dne 11. prosince 2008 - čtvrtek

Další články od FunPower s.r.o.

Videopohlednice s přímým nahráváním z webové kamery