logo Amadeo.cz

Web Cargopass.cz úspěšný také u odborné veřejnosti

Tým Amadeo agentury Virklis, ryze český dodavatel webových řešení a služeb, získává další ocenění nejen od svých zákazníků, ale i od poroty odborné soutěže WebTop100.

Díky komplexní nabídce, která překračuje hranice obvykle poskytovaných služeb při tvorbě webů v České republice, získává přízeň nových klientů. Nabídku produktů a služeb navíc dále rozšiřuje díky internímu týmu specialistů.

O úspěšnosti projektů, které stojí na modulárním publikačním systému Amadeo, svědčí i přední umístění v soutěži WebTop100 v posledních letech. Výborné druhé místo v kategorii Transport (hned za novým rozsáhlým projektem Český pošty) získal letos web řešení Cargopass společnosti H&M DataSoft. V nejlepší pětce loňského prestižního žebříčku Finance se umístil web REICO investiční společnosti České spořitelny.

"Pro nový web našeho unikátního řešení z oblasti dopravy jsme hledali takového partnera, který dokáže profesionálně splnit všechny naše požadavky - tedy nejen na moderní grafiku a spolehlivý kód webu, ale také na pojetí jeho obsahu," dodává Dan Smítal, obchodní ředitel H&M DataSoft spol. s r.o., zadavatel webové prezentace Cargopas.cz.

"Dlouhodobá spolupráce s týmem Amadeo agentury Virklis nás přesvědčila, že i mezi stovkami tvůrců webů v České republice lze najít spolehlivého partnera, který naplňuje přísná kvalitativní kritéria a zároveň nachází nová zajímavá řešení v oblasti webdesignu."

O tom, že teprve nabídka komplexních služeb představuje cestu k naplnění představ zákazníků, svědčí celá řada kladných referencí z poslední doby. Za všechny jmenujme alespoň společnosti PENAM či Bioveta, město Hranice nebo Vojenskou nemocnici Olomouc.

Osobní a aktivní přístup přináší ovoce

Nabídka týmu Amadeo je jiná, než u většiny konkurentů na našem trhu. Obsahuje všechny služby potřebné k tvorbě úspěšné webové prezentace – pohromadě a přesně na míru potřebám zadavatele. A to včetně tvorby i revize marketingově cíleného obsahu webu. Navíc zákazníkovi vkládá do rukou i silný nástroj, který umožňuje snadno a rychle publikovat aktuální obsah na web vlastními silami. Jednoduše, kdykoli a odkudkoli, kde je připojení k internetu.

"Stále více zákazníků si uvědomuje, že při tvorbě či rekonstrukci webu potřebují profesionální služby - od analýzy potřeb přes návrh moderní grafiky a implementaci kvalitního publikačního systému až po zajištění tvorby a aktualizace obsahu či webhostingu," říká Martin Schenk, ředitel agentury Virklis. "Zásadním důvodem spokojenosti klientů je efektivní provázanost všech fází tvorby webu. Ať řeší prvotní sladění grafiky s korporátními pravidly či vznik textového obsahu prezentace, vždy se obracejí na jediného partnera, který jejich zadání aktivně řeší."

O řešení Cargopass

Unikátní informační a komunikační řešení Cargopass společnosti H&M DataSoft nabízí nejen přehlednou burzu nákladů a přeprav, ale především efektivní komunikační nástroj, se kterým výrobci, dopravci i poskytovatelé skladovacích ploch získávají jasnou konkurenční výhodu. Intuitivní ovládání, výborný poměr ceny a výkonu či snadná správa a maximální aktuálnost jsou jen některé z jeho výhod.

Další články k tématům - Amadeo - cargopass - DataSoft - prezentace - Virklis - web - WebTop100 - Dan Smítal - Martin Schenk

Článek Amadeo.cz ze dne 5. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od Amadeo.cz

Web Cargopass.cz úspěšný také u odborné veřejnosti